دلیل خوشحالی منحصر به فرد محمد صلاح چه بود؟

دلیل خوشحالی منحصر به فرد محمد صلاح چه بود؟ محمد صلاح برای قدردانی از هم تیمی سابق خود اقدام به خوشحالی منحصر به فردی در بازی با لیدز یونایتد کرد. به گزارش ایسنا و به نقل از تلگراف، در هفته نخست فصل جدید لیگ برتر انگلیس لیورپول توانست با نتیجه ۴ بر ۳ لیدز یونایتد را شکست دهد. محمد صلاح مصری ۳ بار و فیرجیل فان دایک مدافع هلندی برای لیورپول گلزنی کردند. چیزی که در کنار هت تریک محمد صلاح در این دیدار جلب توجه می کرد، خوشحالی منحصر به فرد او بود. محمد صلاح این خوشحالی را به خاطر هم تیمی سابق خود در تیم ملی فوتبال مصر یعنی مومن زکریا انجام داد که بیماری نورون حرکتی غیرقابل درمان دارد و صلاح با این اقدام در صدد این بود که توجه ها را به هم تیمی سابق خود جلب کند. همچنین همین اقدام را اعضای باشگاه الاهلی مصر تیم سابق زکریا انجام دادند و از این بازیکن یاد کردند که با این بیماری روبرو شده است. به گزارش ایسنا، محمد صلاح از محبوبیت بسیار بالایی در کشور مصر برخوردار است و این اقدام او نیز با تشویق خیلی از هواداران او در شبکه های اجتماعی روبرو شد. انتهای پیام

دلیل خوشحالی منحصر به فرد محمد صلاح چه بود؟

دلیل خوشحالی منحصر به فرد محمد صلاح چه بود؟

محمد صلاح برای قدردانی از هم تیمی سابق خود اقدام به خوشحالی منحصر به فردی در بازی با لیدز یونایتد کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از تلگراف، در هفته نخست فصل جدید لیگ برتر انگلیس لیورپول توانست با نتیجه ۴ بر ۳ لیدز یونایتد را شکست دهد. محمد صلاح مصری ۳ بار و فیرجیل فان دایک مدافع هلندی برای لیورپول گلزنی کردند.

چیزی که در کنار هت تریک محمد صلاح در این دیدار جلب توجه می کرد، خوشحالی منحصر به فرد او بود. محمد صلاح این خوشحالی را به خاطر هم تیمی سابق خود در تیم ملی فوتبال مصر یعنی مومن زکریا انجام داد که بیماری نورون حرکتی غیرقابل درمان دارد و صلاح با این اقدام در صدد این بود که توجه ها را به هم تیمی سابق خود جلب کند.

همچنین همین اقدام را اعضای باشگاه الاهلی مصر تیم سابق زکریا انجام دادند و از این بازیکن یاد کردند که با این بیماری روبرو شده است.

به گزارش ایسنا، محمد صلاح از محبوبیت بسیار بالایی در کشور مصر برخوردار است و این اقدام او نیز با تشویق خیلی از هواداران او در شبکه های اجتماعی روبرو شد.

انتهای پیام