دلیل افت مارکو رویس از نگاه فاوره

دلیل افت مارکو رویس از نگاه فاوره سرمربی بوروسیا دورتموند درباره افت کاپیتان تیمش سخن گفت. به گزارش ایسنا و به نقل از کیکر، مارکو رویس، کاپیتان بوروسیا دورتموند در فصل جاری بوندسلیگا افت محسوسی داشته است همین باعث شده تا کم‌تر فرصت بازی به او برسد. انتقادها از مارکو رویس افزایش یافته است و سرمربی دورتموند به این موضوع واکنش نشان داد. لوسیان فاوره درباره دلیل افت رویس گفت: رویس برای بازگشت به روزهای اوج خود به کمی زمان نیاز دارد. او ۶ ماه کامل دور از میادین بود و طبیعی است که از نظر بدنی در وضعیت خوبی قرار نداشته باشد. ما هر سه روز یک بازی انجام می‌دهیم و باید مراقب همه بازیکنان بود. اطمینان دارم که رویس هم رفته رفته به روزهای اوج خود برخواهد گشت و به تیم کمک خواهد کرد. فاوره درباره استفاده از سیستم چرخشی در تیمش گفت: این سیستم ضروری است چرا که فشار بازی‌ها بسیار بالا است و تنها در این صورت است که می‌توان تیم را سرحال و آماده به میدان فرستاد. دورتموند در فصل جاری بوندسلیگا عملکرد خوبی از خود نشان داده است و در ۵ بازی ۴ پیروزی و تنها یک شکست داشته است تا با صدرنشین یک امتیاز اختلاف..

دلیل افت مارکو رویس از نگاه فاوره

دلیل افت مارکو رویس از نگاه فاوره

سرمربی بوروسیا دورتموند درباره افت کاپیتان تیمش سخن گفت.

به گزارش ایسنا و به نقل از کیکر، مارکو رویس، کاپیتان بوروسیا دورتموند در فصل جاری بوندسلیگا افت محسوسی داشته است همین باعث شده تا کم‌تر فرصت بازی به او برسد.

انتقادها از مارکو رویس افزایش یافته است و سرمربی دورتموند به این موضوع واکنش نشان داد.

لوسیان فاوره درباره دلیل افت رویس گفت: رویس برای بازگشت به روزهای اوج خود به کمی زمان نیاز دارد. او ۶ ماه کامل دور از میادین بود و طبیعی است که از نظر بدنی در وضعیت خوبی قرار نداشته باشد. ما هر سه روز یک بازی انجام می‌دهیم و باید مراقب همه بازیکنان بود. اطمینان دارم که رویس هم رفته رفته به روزهای اوج خود برخواهد گشت و به تیم کمک خواهد کرد.

فاوره درباره استفاده از سیستم چرخشی در تیمش گفت: این سیستم ضروری است چرا که فشار بازی‌ها بسیار بالا است و تنها در این صورت است که می‌توان تیم را سرحال و آماده به میدان فرستاد.

دورتموند در فصل جاری بوندسلیگا عملکرد خوبی از خود نشان داده است و در ۵ بازی ۴ پیروزی و تنها یک شکست داشته است تا با صدرنشین یک امتیاز اختلاف داشته باشد.

انتهای پیام