دعوت کاوانی به تیم ملی اروگوئه

دعوت کاوانی به تیم ملی اروگوئه سرمربی تیم ملی فوتبال اروگوئه تصمیم گرفت که بار دیگر کاوانی را به تیم ملی دعوت کند. به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، تیم ملی فوتبال اروگوئه در انتخابی جام جهانی در آمریکای جنوبی عملکرد خوبی از خود نشان نداده است. اروگوئه دو دیدار بسیار حساس برابر کلمبیا و برزیل پیش رو دارد و اگر می‌خواهد امیدهای خود را برای صعود به جام جهانی زنده کند باید در هر دو بازی نتیجه لازم را به دست آورد. اوسکار تابارس، سرمربی باتجربه اروگوئه فهرست تیمش را برای این دو دیدار حساس اعلام کرد که نام کاوانی مهاجم جدید منچستر یونایتد هم به چشم می‌آید. کاوانی در دیدارهای قبلی اروگوئه به میدان نرفته بود. تابارس علاوه بر کاوانی، سوارس را هم در فهرست خود قرار داد و به نظر می‌رسد که بعد از مدت‌ها این دو مهاجم بزرگ در کنار هم به میدان خواهند رفت. انتهای پیام

دعوت کاوانی به تیم ملی اروگوئه

دعوت کاوانی به تیم ملی اروگوئه

سرمربی تیم ملی فوتبال اروگوئه تصمیم گرفت که بار دیگر کاوانی را به تیم ملی دعوت کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، تیم ملی فوتبال اروگوئه در انتخابی جام جهانی در آمریکای جنوبی عملکرد خوبی از خود نشان نداده است.

اروگوئه دو دیدار بسیار حساس برابر کلمبیا و برزیل پیش رو دارد و اگر می‌خواهد امیدهای خود را برای صعود به جام جهانی زنده کند باید در هر دو بازی نتیجه لازم را به دست آورد.

اوسکار تابارس، سرمربی باتجربه اروگوئه فهرست تیمش را برای این دو دیدار حساس اعلام کرد که نام کاوانی مهاجم جدید منچستر یونایتد هم به چشم می‌آید.

کاوانی در دیدارهای قبلی اروگوئه به میدان نرفته بود. تابارس علاوه بر کاوانی، سوارس را هم در فهرست خود قرار داد و به نظر می‌رسد که بعد از مدت‌ها این دو مهاجم بزرگ در کنار هم به میدان خواهند رفت.

انتهای پیام