دشان: رونالدو را ندیدیم

دشان: رونالدو را ندیدیم سرمربی تیم ملی فوتبال فرانسه باوجود توقف برابر پرتغال از عملکرد شاگردانش راضی است. به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، تیم ملی فوتبال فرانسه در لیگ ملت های اروپا به مصاف پرتغال رفت. این دیدار حساس با تساوی بدون گل به پایان رسید. دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فوتبال فرانسه بعد از بازی گفت: می توانیم بازی به بازی بهتر شویم. به خاطر کیفیت بالایی که حریف داشت نتوانستیم بازی خوبی را به نمایش گذاریم و فرصت های زیادی را روی دروازه خلق کنیم. پرتغال در خط دفاعی بسیار خوب بود. او ادامه داد: این دیدار برای مهاجمان دو تیم سخت بود. وقتی حتی پاس ها به خوبی به مقصد نمی رسد باید روی توپ های ثابت عملکرد بهتری از خود نشان دهید. پرتغال تیم بسیار خوب و بزرگی است و قبل از بازی هم می دانستیم که کار آسانی برابر این تیم نخواهیم داشت. در این دیدار این خط دفاعی دو تم بودند که بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتند. دشان به ستایش از خط میانی تیمش هم پرداخت و گفت: خط میانی ما کیفیت بسیار بالایی دارد. ما در بسیاری از دقایق به ویژه در نیمه دوم توپ و میدان را در اختیار داشتیم. او درباره..

دشان: رونالدو را ندیدیم

دشان: رونالدو را ندیدیم

سرمربی تیم ملی فوتبال فرانسه باوجود توقف برابر پرتغال از عملکرد شاگردانش راضی است.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، تیم ملی فوتبال فرانسه در لیگ ملت های اروپا به مصاف پرتغال رفت.

این دیدار حساس با تساوی بدون گل به پایان رسید.

دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فوتبال فرانسه بعد از بازی گفت: می توانیم بازی به بازی بهتر شویم. به خاطر کیفیت بالایی که حریف داشت نتوانستیم بازی خوبی را به نمایش گذاریم و فرصت های زیادی را روی دروازه خلق کنیم. پرتغال در خط دفاعی بسیار خوب بود.

او ادامه داد: این دیدار برای مهاجمان دو تیم سخت بود. وقتی حتی پاس ها به خوبی به مقصد نمی رسد باید روی توپ های ثابت عملکرد بهتری از خود نشان دهید. پرتغال تیم بسیار خوب و بزرگی است و قبل از بازی هم می دانستیم که کار آسانی برابر این تیم نخواهیم داشت. در این دیدار این خط دفاعی دو تم بودند که بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتند.

دشان به ستایش از خط میانی تیمش هم پرداخت و گفت: خط میانی ما کیفیت بسیار بالایی دارد. ما در بسیاری از دقایق به ویژه در نیمه دوم توپ و میدان را در اختیار داشتیم.

او درباره کریستیانو رونالدو هم گفت: رونالدو را امشب اصلا ندیدیم چرا که ما فرصت درخشش را به او ندادیم.

انتهای پیام