دستیار صوتی قابل حمل که روی تلفن همراه نصب می‌شود

دستیار صوتی قابل حمل که روی تلفن همراه نصب می‌شود یک استارتاپ آمریکایی یک دستیار صوتی کوچک طراحی کرده است که روی تلفن همراه نصب می‌شود و کارهای دستیار صوتی "الکسا" یا دستیار صوتی گوگل را انجام می‌دهد. به گزارش ایسنا و به نقل از کیک‌استارتر، بسیاری از کاربران دستیار صوتی "الکسا"(Alexa) مجبور هستند برای استفاده از این فناوری، قفل تلفن همراه هوشمند خود را باز کنند اما یک استارتاپ در سیاتل راه حلی برای این مشکل یافته است. این شرکت، ابزار کوچکی ارائه داده که پشت تلفن همراه نصب می‌شود و مانند الکسا دستورات کاربر را دریافت می‌کند. از آنجا که این ابزار موسوم به "TalkSocket"، کوچک و قابل حمل است، کاربر می‌تواند آن را با خود به همه جا ببرد و هنگام دوچرخه‌سواری یا پیاده‌روی برای کارهایی مانند پخش موسیقی از آن استفاده کند. این دستگاه با اپلیکیشن الکسا یا دستیار گوگل سازگار و فعال می‌شود، دستورات کاربر را دریافت می‌کند و آنها را انجام می‌دهد. این دستیار صوتی کوچک می‌تواند در بسیاری از دستگاهها قابل استفاده باشد اما به نظر می‌رسد که بیشتر برای استفاده در تلفن همراه طراحی شده است و کاربرد بهتری..

دستیار صوتی قابل حمل که روی تلفن همراه نصب می‌شود

دستیار صوتی قابل حمل که روی تلفن همراه نصب می‌شود

یک استارتاپ آمریکایی یک دستیار صوتی کوچک طراحی کرده است که روی تلفن همراه نصب می‌شود و کارهای دستیار صوتی "الکسا" یا دستیار صوتی گوگل را انجام می‌دهد.

به گزارش ایسنا و به نقل از کیک‌استارتر، بسیاری از کاربران دستیار صوتی "الکسا"(Alexa) مجبور هستند برای استفاده از این فناوری، قفل تلفن همراه هوشمند خود را باز کنند اما یک استارتاپ در سیاتل راه حلی برای این مشکل یافته است. این شرکت، ابزار کوچکی ارائه داده که پشت تلفن همراه نصب می‌شود و مانند الکسا دستورات کاربر را دریافت می‌کند.

از آنجا که این ابزار موسوم به "TalkSocket"، کوچک و قابل حمل است، کاربر می‌تواند آن را با خود به همه جا ببرد و هنگام دوچرخه‌سواری یا پیاده‌روی برای کارهایی مانند پخش موسیقی از آن استفاده کند.

این دستگاه با اپلیکیشن الکسا یا دستیار گوگل سازگار و فعال می‌شود، دستورات کاربر را دریافت می‌کند و آنها را انجام می‌دهد.

این دستیار صوتی کوچک می‌تواند در بسیاری از دستگاهها قابل استفاده باشد اما به نظر می‌رسد که بیشتر برای استفاده در تلفن همراه طراحی شده است و کاربرد بهتری دارد.

انتهای پیام