دستیاران سهراب بختیاری‌زاده در خوشه طلایی معرفی شدند

دستیاران سهراب بختیاری‌زاده در خوشه طلایی معرفی شدند ایسنا/مرکزی علیرضا لطیفی، میلاد میداوودی، حامد طباطبایی و فرهاد خیرخواه به عنوان دستیاران سهراب بختیاری زاده به تیم خوشه طلایی ساوه پیوستند. به گزارش ایسنا، میلاد میداوودی مهاجم نه چندان دور تیم ملی و استقلال به عنوان مربی و دستیار سهراب بختیاری زاده معرفی شد. همچنین، علیرضا لطیفی با سابقه بازی در لیگ برتر و مربی بدنساز جوانان استقلال، امید استقلال و شهرداری بم به عنوان مربی بدنساز، حامد طباطبایی با سابقه مربیگری دروازه بانان داماش گیلان و سپیدرود رشت به عنوان مربی دروازه بانان و فرهاد خیرخواه با سابقه بازی در پرسپولیس، تراکتور، پاس همدان، شهرداری تبریز، نساجی و خوشه طلایی به عنوان مربی و دستیار سهراب بختیاری زاده انتخاب شده و با خوشه طلایی قرارداد همکاری امضا کردند. انتهای پیام

دستیاران سهراب بختیاری‌زاده در خوشه طلایی معرفی شدند

دستیاران سهراب بختیاری‌زاده در خوشه طلایی معرفی شدند

ایسنا/مرکزی علیرضا لطیفی، میلاد میداوودی، حامد طباطبایی و فرهاد خیرخواه به عنوان دستیاران سهراب بختیاری زاده به تیم خوشه طلایی ساوه پیوستند.

به گزارش ایسنا، میلاد میداوودی مهاجم نه چندان دور تیم ملی و استقلال به عنوان مربی و دستیار سهراب بختیاری زاده معرفی شد.
همچنین، علیرضا لطیفی با سابقه بازی در لیگ برتر و مربی بدنساز جوانان استقلال، امید استقلال و شهرداری بم به عنوان مربی بدنساز، حامد طباطبایی با سابقه مربیگری دروازه بانان داماش گیلان و سپیدرود رشت به عنوان مربی دروازه بانان و فرهاد خیرخواه با سابقه بازی در پرسپولیس، تراکتور، پاس همدان، شهرداری تبریز، نساجی و خوشه طلایی به عنوان مربی و دستیار سهراب بختیاری زاده انتخاب شده و با خوشه طلایی قرارداد همکاری امضا کردند.
انتهای پیام