در پی حضور چند زن در زورخانه‌ای در حومه تهران، مدیر و مرشد این زورخانه برکنار شدند

در پی حضور چند زن در زورخانه‌ای در حومه تهران، مدیر و مرشد این زورخانه برکنار شدند یک روز پس از حضور چند زن در زورخانه‌ای در شهر قدس (قلعه حسن‌خان) در حومه تهران، مدیر این زورخانه روز شنبه به خبرگزاری ایسنا گفت که مسئولان ورزشی وی و مرشد این زورخانه را برکنار کرده‌اند. ولی‌الله کارگر، کلیددار این زورخانه که ضمنا سِمت دبیری هیأت ورزش‌های زورخانه‌ای «شهر قدس» را هم برعهده داشت، به ایسنا گفته است از چند ساعت بعد از حضور این چند زن و کودک در زورخانه، مسئولان ورزشی تماس‌های متعددی با وی گرفتند. به گفته او، این مسئولان ورزشی با اشاره به اینکه «مورد بازخواست قرار گرفته‌اند» نهایتا او را از مقام دبیری و مرشد کیانی را از مرشدی برکنار کرده‌اند. روز جمعه تصاویری در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که سه زن و یک کودک را در گود یک زورخانه که ظاهرا خالی از جمعیت بود نشان می‌داد. به گفته ولی‌الله کارگر، این زنان پیش از حضور مردان ورزشکار به زورخانه آمدند و چند عکس گرفتند، و یکی از آنها نیز کباده‌کشی کرد که مرشد زورخانه به احترام او ضرب گرفت. این زورخانه‌دار همچنین گفته است برای مشکل برق زورخانه «سراغ ه..

در پی حضور چند زن در زورخانه‌ای در حومه تهران، مدیر و مرشد این زورخانه برکنار شدند

یک روز پس از حضور چند زن در زورخانه‌ای در شهر قدس (قلعه حسن‌خان) در حومه تهران، مدیر این زورخانه روز شنبه به خبرگزاری ایسنا گفت که مسئولان ورزشی وی و مرشد این زورخانه را برکنار کرده‌اند.

ولی‌الله کارگر، کلیددار این زورخانه که ضمنا سِمت دبیری هیأت ورزش‌های زورخانه‌ای «شهر قدس» را هم برعهده داشت، به ایسنا گفته است از چند ساعت بعد از حضور این چند زن و کودک در زورخانه، مسئولان ورزشی تماس‌های متعددی با وی گرفتند.

به گفته او، این مسئولان ورزشی با اشاره به اینکه «مورد بازخواست قرار گرفته‌اند» نهایتا او را از مقام دبیری و مرشد کیانی را از مرشدی برکنار کرده‌اند.

روز جمعه تصاویری در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که سه زن و یک کودک را در گود یک زورخانه که ظاهرا خالی از جمعیت بود نشان می‌داد.

به گفته ولی‌الله کارگر، این زنان پیش از حضور مردان ورزشکار به زورخانه آمدند و چند عکس گرفتند، و یکی از آنها نیز کباده‌کشی کرد که مرشد زورخانه به احترام او ضرب گرفت.

این زورخانه‌دار همچنین گفته است برای مشکل برق زورخانه «سراغ هر مسئولی رفتیم کاری انجام نشد و فایده‌ای نداشت، اما فقط چند ساعت بعد از حضور بانوان، خیلی از مسئولان تماس گرفتند و این موضوع را پیگیری کردند».

در هفته‌های اخیر شماری از ورزشکاران مرد رشته زورخانه به همراه شماری از طلاب تجمعی در اعتراض به حضور زنان در زورخانه‌ها برگزار کرده و این اقدام را «لکه ننگ» خواندند.

Radio Eram

FREE
VIEW