دریافت هفتگی تست کووید-۱۹ از دانشجویان “کمبریج”

دریافت هفتگی تست کووید-۱۹ از دانشجویان "کمبریج" دانشگاه "کمبریج" اعلام کرد که از دانشجویان این دانشگاه به صورت هفتگی تست ابتلا به "کووید-۱۹" دریافت می‌کند. به گزارش ایسنا به نقل از کمبریج نیوز، مقامات دانشگاه "کمبریج" اعلام کردند که تمامی دانشجویانی که امسال در خوابگاه دانشگاه زندگی می‌کنند، به صورت هفتگی تست کرونا می‌دهند. حتی دانشجویانی که هیچ علائم ابتلا به "کووید-۱۹" ندارند نیز می‌توانند تست ابتلا به کرونا بدهند. این سیاست دانشگاه کمبریج در مورد حدود ۱۵ هزار دانشجوی کارشناسی است که از ابتدای آغاز ترم پاییز در تاریخ هشتم اکتبر سال جاری ساکن خوابگاه‌های این دانشگاه خواهند شد. به این ترتیب دانشجویان این دانشگاه از یک سواب استفاده خواهند کرد تا دریافت نمونه را از بینی و گلو خود انجام دهند. سواب‌ها توسط مسئولان خوابگاه جمع‌آوری خواهد شد تا به دانشگاه اجازه دهد تعداد تست‌های مورد نیاز را به حدود ۲ هزار مورد در هفته کاهش دهد. پس از تهیه نمونه توسط دانشجو، نمونه به پردیس زیست پزشکی کمبریج تحویل داده خواهد شد تا آزمایشات لازم روی آن صورت گیرد. بنا به اعلام دانشگاه کمبریج، هر دانشجوی..

دریافت هفتگی تست کووید-۱۹ از دانشجویان "کمبریج"

دریافت هفتگی تست کووید-۱۹ از دانشجویان "کمبریج"

دانشگاه "کمبریج" اعلام کرد که از دانشجویان این دانشگاه به صورت هفتگی تست ابتلا به "کووید-۱۹" دریافت می‌کند.

به گزارش ایسنا به نقل از کمبریج نیوز، مقامات دانشگاه "کمبریج" اعلام کردند که تمامی دانشجویانی که امسال در خوابگاه دانشگاه زندگی می‌کنند، به صورت هفتگی تست کرونا می‌دهند.

حتی دانشجویانی که هیچ علائم ابتلا به "کووید-۱۹" ندارند نیز می‌توانند تست ابتلا به کرونا بدهند.

این سیاست دانشگاه کمبریج در مورد حدود ۱۵ هزار دانشجوی کارشناسی است که از ابتدای آغاز ترم پاییز در تاریخ هشتم اکتبر سال جاری ساکن خوابگاه‌های این دانشگاه خواهند شد.

به این ترتیب دانشجویان این دانشگاه از یک سواب استفاده خواهند کرد تا دریافت نمونه را از بینی و گلو خود انجام دهند.

سواب‌ها توسط مسئولان خوابگاه جمع‌آوری خواهد شد تا به دانشگاه اجازه دهد تعداد تست‌های مورد نیاز را به حدود ۲ هزار مورد در هفته کاهش دهد.

پس از تهیه نمونه توسط دانشجو، نمونه به پردیس زیست پزشکی کمبریج تحویل داده خواهد شد تا آزمایشات لازم روی آن صورت گیرد.

بنا به اعلام دانشگاه کمبریج، هر دانشجویی که علائم ابتلا به "کووید-۱۹" داشته باشد، باید آزمایش دهد حتی اگر در خوابگاه دانشگاه زندگی نمی‌کند.

انتهای پیام