درخواست تمدید قرارداد مربی پرتغالی تیم ملی در مجمع فدراسیون ترای اتلون 

درخواست تمدید قرارداد مربی پرتغالی تیم ملی در مجمع فدراسیون ترای اتلون مجمع سالیانه فدراسیون ترای اتلون برگزار شد و در این نشست درخواست شد که قرارداد مربی خارجی تیم ملی تمدید شود. به گزارش ایسنا، مجمع سالیانه فدراسیون ترای اتلون به صورت وبینار برگزار شد. مهین فرهادی زاد معاون بانوان وزارت ورزش به عنوان رییس مجمع و کیکاووس سعیدی به عنوان نماینده کمیته ملی المپیک در مجمع حضور داشتند. مهدی گودرزی رییس فدراسیون در ابتدای مجمع بیان کرد: اساس نامه فدراسیون های تکلیف کرده در چه حوزه هایی باید تکلیف وظیفه کنیم. ما در سال ۹۸ تلاش کردیم در ۲۲ محور تکلیف خود را انجام دهیم. سال گذشته عنوان کردیم که حساب مالی فدراسیون به دلیل مالیات بسته شده و بدهی هایی هم از گذشته باقی مانده بود از این رو اوضاع سختی داشتیم که این مسائل را حل کردیم. دو سال پیش مصوب کردیم به اعضای تیم ملی که مربی خارجی انتخاب کرده حقوق بدهیم که این کار در طول سال انجام شد. برای تجهیزات ورزشکاران بر اساس بودجه ای که داشتیم کمک هایی کردیم. گودرزی در ادامه گزارشی از برنامه مسابقات فدراسیون و برگزاری کلاس مربیگری در جه یک جهان در ا..

درخواست تمدید قرارداد مربی پرتغالی تیم ملی در مجمع فدراسیون ترای اتلون

درخواست تمدید قرارداد مربی پرتغالی تیم ملی در مجمع فدراسیون ترای اتلون 

مجمع سالیانه فدراسیون ترای اتلون برگزار شد و در این نشست درخواست شد که قرارداد مربی خارجی تیم ملی تمدید شود.

به گزارش ایسنا، مجمع سالیانه فدراسیون ترای اتلون به صورت وبینار برگزار شد. مهین فرهادی زاد معاون بانوان وزارت ورزش به عنوان رییس مجمع و کیکاووس سعیدی به عنوان نماینده کمیته ملی المپیک در مجمع حضور داشتند.

مهدی گودرزی رییس فدراسیون در ابتدای مجمع بیان کرد: اساس نامه فدراسیون های تکلیف کرده در چه حوزه هایی باید تکلیف وظیفه کنیم. ما در سال ۹۸ تلاش کردیم در ۲۲ محور تکلیف خود را انجام دهیم. سال گذشته عنوان کردیم که حساب مالی فدراسیون به دلیل مالیات بسته شده و بدهی هایی هم از گذشته باقی مانده بود از این رو اوضاع سختی داشتیم که این مسائل را حل کردیم. دو سال پیش مصوب کردیم به اعضای تیم ملی که مربی خارجی انتخاب کرده حقوق بدهیم که این کار در طول سال انجام شد. برای تجهیزات ورزشکاران بر اساس بودجه ای که داشتیم کمک هایی کردیم.

گودرزی در ادامه گزارشی از برنامه مسابقات فدراسیون و برگزاری کلاس مربیگری در جه یک جهان در ایران ارائه کرد.

رییس فدراسیون ترای اتلون در مورد قرارداد مربی خارجی سه گانه تاکید کرد: قرارداد باز بسته شده بود و او برای هر ورزشکار که آموزش می دهد ۱۴۰ دلار می توانست بگیرد اما من ۵۰۰۰ دلار از او تخفیف گرفتم و با وجود اینکه مرداد قرارداد او تمام شده تا پایان سال ۲۰۲۰ به ورزشکاران ایران برنامه می دهد.

فرهادی زاد پس از صحبت های رییس فدراسیون گفت: من واقعا به شما آفرین می گویم باید برخی از فدراسیون ها از شما الگو برداری کنند.

سپس گزارش سال ۹۸ توسط اعضای مجمع به تصویب رسید.

حسابرس با گزارش خود اعلام کرد وضعیت مالی سه گانه در سال ۹۸ مطلوب بود و این گزارش هم مورد تایید مجمع قرار گرفت.

خزانه دار فدراسیون در گزارش خود اعلام کرد بودجه مصوب وزارت ورزش یک میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان بوده که یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان تحقق پیدا کرده است. هزینه های ما در سال ۹۸ یک میلیارد و ۱۹۰ میلیون تومان بوده که بخشی از آن مربوط به سال ۹۷ بوده است.

فرهادی زاد هم پس از آن اعلام کرد این گزارش هم مشکلی ندارد و به رای گیری گذاشته شود که ۲۱ نفر موافق و یک نفر مخالف بود و در نهایت تصویب شد.

* سعیدی: امیدوارم ترای اتلون در آینده در المپیک حضور پیدا کند

کیکاووس سعیدی دبیر کل کمیته ملی المپیک نیز گفت: واقعا فدراسیون فعالی است و طبق ارزیابی که دارم این فدراسیون پویا شده است. همچنین در حوزه مالی انضباط را مشاهده کردم. ترای اتلون جزو رشته های المپیکی است و امیدوارم با برنامه ریزی اصولی به نتایج بهتری برسد و در المپیک حضور پیدا کند.

سعیدی برای شرکت در جلسه ستاد مقابله با کرونا در ورزش زودتر مجمع را ترک کرد.

مجمع فروش ضایعات و لوازم فرسوده ، فروش خودرو و موتور سیکلت های فرسوده را به هیات رییسه فدراسیون تکلیف کرد که این کار را انجام دهد.

رییس هیات ایلام در مجمع گفت: هیات رییسه فدراسیون نگاه ویژه ای به استان هایی داشته باشند که پیشرفت زیادی داشته اند. سه رشته در یک رشته ادغام شده و نیاز کمک در بخش تجهیزات داریم و قیمت تجهیزات بسیار گران شده است و قیمت یک کفش ورزش بیش از یک میلیون تومان شده است. در خواست دارم مسابقات ترای اتلون برگزار شود. وقتی مسابقات دوومیدانی برگزار می شود پس ما هم می توانیم مسابقات خود را برگزار کنیم.

رییس هیات آذربایجان شرقی نیز بیان کرد: من ورزشکار این رشته بودم و به عنوان مربی فعالیت می کنم و خواهش می کنم در صورت امکان تمدید قرارداد سرجیو سانتوز مربی پرتغالی انجام شود تا بار علمی و عملی ورزشکاران ومربیان ما بیشتر شود همانطور که تا الان هم حضور او تاثیر خوبی روی ترای اتلون ایران گذاشته است.

فرهادی زاد معاون بانوان وزارت ورزش در پایان مجمع بیان کرد: ما با فدراسیونی روبرو بودیم که اعضای آن جوان و پر انرژی هستند. به نظر می رسد با وجود تلاشی که قبلا افراد داشتند جای کار زیادی دارد. با این سرعت که دارید کار می کنید ان‌شاءالله عضویت در مجمامع بین المللی را به دست بیاورد و کمک حال ورزش باشید. امیدوارم ورزشکاران ترای اتلون در میادین بین المللی حضور قدرتمندی داشته باشند.

او ادامه داد: شفافیت مالی فدراسیون جای تشکر دارد و باید توجه به بخش بانوان بیشتر شود. امیدوارم سرعت رشد این رشته روز به روز افزایش یابد.

انتهای پیام