خانه / بالا / درخواست اسلامگرایان هلند از توئیتر برای مسدود کردن حساب کاربری یک سیاستمدار

درخواست اسلامگرایان هلند از توئیتر برای مسدود کردن حساب کاربری یک سیاستمدار

یک فدراسیون اسلامی که بیش از صد مسجد را در هلند نمایندگی می‌کند، از توئیتر خواسته است حساب کاربری خیرت ویلدرز، نماینده ضداسلام مجلس هلند را مسدود کند.

خیرت ویلدرز، نماینده مجلس هلند

«محبت نیوز»- این درخواست به صورت رسمی از سوی فدراسیون فرهنگی اسلامی ترکیه (TICF) مطرح شده و این گروه اعلام کرده‌اند که اگر توئیتر به درخواستشان عمل نکند آنها به صورت قانونی این مساله را پیگیری خواهند کرد.

به گفته یورونیوز، ویلدرز رهبر حزب آزادی (PVV) است و اظهارات او درباره مهاجران و مسلمانان همواره جنجال آفرین بوده است.

فدراسیون فرهنگی اسلامی ترکیه که مجموعه‌ای از ۱۴۴ مسجد را در هلند نمایندگی می‌کند بر این باور است که توئیت‌های این نماینده پارلمان از مصادیق «نفرت پراکنی» و برخلاف قوانین شبکه‌های اجتماعی از جمله توئیتر است.

ایدر کوزه، وکیل این فدراسیون در گفتگو با خبرنگاران مدعی شد: «توئیتر برای ویلدرز محفلی را فراهم می‌کند که سخنان نفرت انگیز خود را در سراسر جهان بگستراند. این بدان معناست که نه تنها ویلدرز بلکه توئیتر هم می‌تواند تنبیه شود.»

ویلدرز در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۷، پیامبر مسلمانان را «بچه‌باز، قاتل، جنایتکار، تروریست و دیوانه» نامید. وی همچنین تلاش کرد یک مسابقه کارتونی سیاستمدار همچنین تلاش کرد تا رقابت کارتونی برای وصف پیامبر اسلام برگزار کند که به دلیل اعتراض مسلمانان در سراسر جهان آن را لغو کرد.

در نامه‌ ارسالی این گروه به توئیتر آمده است که آنان به دلیل علت انتشار سخنان، پیام‌ها و تصاویری که بیانگر رفتارهای نفرت پراکن است از این شبکه می‎خواهند که حساب وی را برای همیشه مسدود کنند.

آنان در ادامه اعلام کردند که اگر این شبکه اجتماعی ظرف مدت سه هفته به درخواست آنان پاسخ ندهد با بردن شکایت به دادگاه به صورت قانونی اقدام خواهند کرد.

ویلدرز روز دوشنبه با انتشار تصاویری از خود در توئیتر به زبان‌های عربی، ترکی، انگلیسی و هلندی اعلام کرد که این قبیل اقدامات باعث سکوت وی نخواهند شد.

همچنین بررسی کنید

دیدار دختر «کشیش ویکتور» با ترامپ در حاشیه نشست پیشبرد آزادی‎های مذهبی

دابرینا بِت تمرز، دختر کشیش «ویکتور بِت تمرز و شامیرام عیسوی» در دیداری با دونالد …

دفاع «پینک» از عکس دویدن فرزندان‌اش در بنای یادبود نسل‌کشی یهودیان

«پینک» به منتقدان عکسی که اخیرن در اینستاگرام منتشر کرده بود اعتراض کرد و گفت …

Translate »
"
2016

Watch Dragon ball super