خانه / درباره ما

درباره ما

“رادیو ارم” یک بنیاد رسانه‌ای است که در زمینه خبررسانی به صورت آنلاین فعالیت می‌کند. سایت “رادیو ارم ” محور فعالیت‌های رادیو ارم است.

زمینه‌سازی برای ایجاد “رادیو ارم” در سال ۲۰۱۴ با کوشش جواد کامیاب صورت گرفت. “رادیو ارم ” از ده آذر ۱۳۹۴ خورشیدی (یکم دسامبر ۲۰۱۵)، فعالیت خود را آغاز کرد.

محور اصلی فعالیت‌های “رادیو ارم ”، پشتیبانی از کوشش‌های فعالان حقوق بشر و جامعه مدنی در ایران ا‌ست. با توجه به نبود فضای باز رسانه‌ای در ایران، یکی دیگر از اهداف رادیو ارم ، تلاش در جهت ایجاد تنوع رسانه‌ای است.

“رادیو ارم” می‌کوشد تریبونی برای صداهای “دیگر” باشد. این رسانه علیه تبعیض است و تلاش می‌کند امکانات اطلاع‌رسانی خود را در اختیار افراد و گروه‌های اجتماعی‌ای بگذرد که مورد تبعیض قرار می‌گیرند. مباحث مربوط به زنان، اقلیت‌های مذهبی، قومی، جنسی و … در کانون توجه “رادیو ارم ” قرار دارند.

“رادیو ارم ” یک رسانه باز و آزاد و انتقادی است.

رادیو ارم , یک رادیو مردمی و آزاد است و به هیچ گروه سیاسی و یا حکومت و دولتی وابسته نمی باشد .تمامی افرادی که با رادیو ارم همکاری می کنند جزو قشر متوسط جامعه ایران هستند .

ما مانند رسانه های اینترنتی و یا غیر اینترنتی دارای حمایت مالی ازهیچ گروه , ارگان , سازمان و یا دولتی نیستم و تمام هزینه ها از دسترنج جوان های فعال در رادیو ارم تامین می شود .

هیچ مطلبی موضع رسمی “رادیو ارم ” درکلیت آن و یا در بخش مدیریت آن نیست.

Translate »
"
2016

Watch Dragon ball super