خوشحالی سرمربی النصر از پیروزی برابر سپاهان

خوشحالی سرمربی النصر از پیروزی برابر سپاهان سرمربی النصر عربستان از پیروزی تیمش برابر سپاهان خوشحال است و به ستایش از شاگردانش پرداخت. به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، النصر عربستان در دیدار حساس برابر سپاهان در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا توانست با دو گل به پیروزی دست پیدا کند. روی ویتوریا سرمربی پرتغالی النصر در نشست خبری بعد از بازی گفت: تیم سپاهان انگیزه زیادی برای پیروزی داشت اما خوشبختانه بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و توانستیم به پیروزی دست پیدا کنیم. او ادامه داد: بازی گروهی خوبی را به نمایش گذاشتیم و به شایستگی به پیروزی دست پیدا کردیم. از کسب این پیروزی خوشحال هستیم اما ماموریت ما هنوز به پایان نرسیده است و باید به تلاش خود ادامه دهیم. سرمربی النصر در پایان گفت: مارتینس برای نخستین بار در ترکیب النصر به میدان رفت و عملکرد خوبی از خود نشان داد. عسیری و صلیهم که بازی نخست خود را انجام دادند خوب بودند. ما بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و از کسب این پیروزی خوشحال هستیم. النصر با پیروزی که در این دیدار به دست آورد در صدر جدول رده بندی این گروه قرار گرفت. انتهای پیام

خوشحالی سرمربی النصر از پیروزی برابر سپاهان

خوشحالی سرمربی النصر از پیروزی برابر سپاهان

سرمربی النصر عربستان از پیروزی تیمش برابر سپاهان خوشحال است و به ستایش از شاگردانش پرداخت.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، النصر عربستان در دیدار حساس برابر سپاهان در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا توانست با دو گل به پیروزی دست پیدا کند.

روی ویتوریا سرمربی پرتغالی النصر در نشست خبری بعد از بازی گفت: تیم سپاهان انگیزه زیادی برای پیروزی داشت اما خوشبختانه بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و توانستیم به پیروزی دست پیدا کنیم.

او ادامه داد: بازی گروهی خوبی را به نمایش گذاشتیم و به شایستگی به پیروزی دست پیدا کردیم. از کسب این پیروزی خوشحال هستیم اما ماموریت ما هنوز به پایان نرسیده است و باید به تلاش خود ادامه دهیم.

سرمربی النصر در پایان گفت: مارتینس برای نخستین بار در ترکیب النصر به میدان رفت و عملکرد خوبی از خود نشان داد. عسیری و صلیهم که بازی نخست خود را انجام دادند خوب بودند. ما بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و از کسب این پیروزی خوشحال هستیم.

النصر با پیروزی که در این دیدار به دست آورد در صدر جدول رده بندی این گروه قرار گرفت.

انتهای پیام