خط و نشان حسن یزدانی پیش از رقابت‌های قهرمانی جهان/ شکست طاهری مقابل نوری

خط و نشان حسن یزدانی پیش از رقابت‌های قهرمانی جهان/ شکست طاهری مقابل نوری حسن یزدانی و حسین نوری ملی پوشان کشتی آزاد و فرنگی ایران به ترتیب با برتری مقابل احمد بذری و رامین طاهری به عنوان ملی پوشان ایران در رقابت های جهانی ۲۰۲۰ صربستان معرفی شدند. به گزارش ایسنا، در ادامه رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی برای شناخت ملی پوشان ایران در رقابت های جهانی صربستان، حسین نوری دارنده مدال برنز جهان و طلای آسیا و رامین طاهری دارنده مدال های طلای آسیا در تک مبارزه وزن ۸۷ کیلوگرم کشتی فرنگی به مصاف هم رفتند که در پایان نوری در یک مبارزه نفسگیر با نتیجه ۲ بر یک به برتری رسید تا به دوبنده تیم ملی در رقابت های جهانی ۲۰۲۰ برسد. اما در مهمترین مبارزه این رقابت ها و در کشتی آزاد، حسن یزدانی دارنده مدال های طلای جهان و المپیک در تک مبارزه وزن ۸۶ کیلوگرم برابر احمد بذری قهرمان زیر ۲۳ سال آسیا به روی تشک رفت و در یک مبارزه برتر و پیش از سوت پایان مبارزه با نتیجه قاطع ۱۱ بر صفر به برتری رسید تا به عنوان نماینده وزن ۸۶ کیلوگرم ایران در رقابت های جهانی صربستان معرفی شود. انتهای پیام

خط و نشان حسن یزدانی پیش از رقابت‌های قهرمانی جهان/ شکست طاهری مقابل نوری

خط و نشان حسن یزدانی پیش از رقابت‌های قهرمانی جهان/ شکست طاهری مقابل نوری

حسن یزدانی و حسین نوری ملی پوشان کشتی آزاد و فرنگی ایران به ترتیب با برتری مقابل احمد بذری و رامین طاهری به عنوان ملی پوشان ایران در رقابت های جهانی ۲۰۲۰ صربستان معرفی شدند.

به گزارش ایسنا، در ادامه رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی برای شناخت ملی پوشان ایران در رقابت های جهانی صربستان، حسین نوری دارنده مدال برنز جهان و طلای آسیا و رامین طاهری دارنده مدال های طلای آسیا در تک مبارزه وزن ۸۷ کیلوگرم کشتی فرنگی به مصاف هم رفتند که در پایان نوری در یک مبارزه نفسگیر با نتیجه ۲ بر یک به برتری رسید تا به دوبنده تیم ملی در رقابت های جهانی ۲۰۲۰ برسد.

اما در مهمترین مبارزه این رقابت ها و در کشتی آزاد، حسن یزدانی دارنده مدال های طلای جهان و المپیک در تک مبارزه وزن ۸۶ کیلوگرم برابر احمد بذری قهرمان زیر ۲۳ سال آسیا به روی تشک رفت و در یک مبارزه برتر و پیش از سوت پایان مبارزه با نتیجه قاطع ۱۱ بر صفر به برتری رسید تا به عنوان نماینده وزن ۸۶ کیلوگرم ایران در رقابت های جهانی صربستان معرفی شود.

انتهای پیام