خطیبی آلومینیوم را در لیگ برتر همراهی می‌کند

خطیبی آلومینیوم را در لیگ برتر همراهی می‌کند سرمربی فصل گذشته آلومینیوم اراک تیمش را در لیگ برتر همراهی خواهد کرد. به گزارش ایسنا، پس از شایعاتی مبنی بر جدایی خطیبی و مطرح شدن گزینه هایی از جمله مهدی مهدوی کیا و مهدی تارتار برای نشستن روی نیمکت اراکی ها و جانشینی خطیبی امروز (یکشنبه) با اعلام مدیرعامل کارخانه آلومینیوم اراک، رسول خطیبی سرمربی فصل گذشته آلومینیوم که با تیمش به لیگ برتر صعود کرد، امسال هم در این لیگ اراکی ها را همراهی خواهد کرد. مدیران آلومینیوم طی روزهای گذشته جلسات مختلفی را برگزار کردند تا بودجه و برنامه ریزی فصل جدید این باشگاه برای حضور در لیگ برتر را مشخص کنند. اراکی ها به زودی وارد بازار نقل و انتقالات خواهند شد و بازیکنان جدید جذب خواهند کرد. انتهای پیام

خطیبی آلومینیوم را در لیگ برتر همراهی می‌کند

خطیبی آلومینیوم را در لیگ برتر همراهی می‌کند

سرمربی فصل گذشته آلومینیوم اراک تیمش را در لیگ برتر همراهی خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، پس از شایعاتی مبنی بر جدایی خطیبی و مطرح شدن گزینه هایی از جمله مهدی مهدوی کیا و مهدی تارتار برای نشستن روی نیمکت اراکی ها و جانشینی خطیبی امروز (یکشنبه) با اعلام مدیرعامل کارخانه آلومینیوم اراک، رسول خطیبی سرمربی فصل گذشته آلومینیوم که با تیمش به لیگ برتر صعود کرد، امسال هم در این لیگ اراکی ها را همراهی خواهد کرد.

مدیران آلومینیوم طی روزهای گذشته جلسات مختلفی را برگزار کردند تا بودجه و برنامه ریزی فصل جدید این باشگاه برای حضور در لیگ برتر را مشخص کنند. اراکی ها به زودی وارد بازار نقل و انتقالات خواهند شد و بازیکنان جدید جذب خواهند کرد.

انتهای پیام