خبر بد برای بارسلونا

خبر بد برای بارسلونا بارسلونا باید چند ماه بدون آنسو فاتی بازی کند. به گزارش ایسنا و به نقل از آس، پیروزی ۵ بر ۲ بارسلونا برابر رئال بتیس که به ناکامی تیم کاتالانی در لالیگا پایان داد با یک خبر، تلخ شد. آنسو فاتی که به خاطر ضربه شدید به زانویش در نیمه دوم بازی نکرد و لیونل مسی جایگزینش شد مدت ها از میادین دور خواهد بود. پس از تست های نخست پزشکی مشخص شد مهاجم جوان آبی اناری ها با پارگی مینیسک زانوی چپ روبرو شده است. پزشکان تا چند روز دیگر چگونگی بهبود بازیکن ۱۸ ساله را بررسی خواهند کرد اما آشکار است که فاتی باید جراحی کند و به همین خاطر حداقل سه ماه از میادین دور خواهد بود. این خبر بدی برای مهاجم جوان بارسا است که شروع فصل فوق العاده ای داشت و رونالد کومان به او مدت زمان زیادی فرصت بازی می‌داد. فاتی همچنین یکی از مهره های کلیدی لوییس انریکه در تیم ملی اسپانیا به حساب می آمد. انتهای پیام

خبر بد برای بارسلونا

خبر بد برای بارسلونا

بارسلونا باید چند ماه بدون آنسو فاتی بازی کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، پیروزی ۵ بر ۲ بارسلونا برابر رئال بتیس که به ناکامی تیم کاتالانی در لالیگا پایان داد با یک خبر، تلخ شد. آنسو فاتی که به خاطر ضربه شدید به زانویش در نیمه دوم بازی نکرد و لیونل مسی جایگزینش شد مدت ها از میادین دور خواهد بود. پس از تست های نخست پزشکی مشخص شد مهاجم جوان آبی اناری ها با پارگی مینیسک زانوی چپ روبرو شده است.

پزشکان تا چند روز دیگر چگونگی بهبود بازیکن ۱۸ ساله را بررسی خواهند کرد اما آشکار است که فاتی باید جراحی کند و به همین خاطر حداقل سه ماه از میادین دور خواهد بود.

این خبر بدی برای مهاجم جوان بارسا است که شروع فصل فوق العاده ای داشت و رونالد کومان به او مدت زمان زیادی فرصت بازی می‌داد. فاتی همچنین یکی از مهره های کلیدی لوییس انریکه در تیم ملی اسپانیا به حساب می آمد.

انتهای پیام

Radio Eram

FREE
VIEW