حواشی دیدار تیم‌های والیبال سایپا و هورسان

حواشی دیدار تیم‌های والیبال سایپا و هورسان دو تیم سایپا تهران و هورسان رامسر در حالی به مصاف یکدیگر رفته‌اند که سالن سایپا شرایط مناسبی برای میزبانی ندارد. به گزارش ایسنا، از ساعت ۱۶ امروز (چهارشنبه) ۱۹ شهریور ۱۳۹۹، دو تیم سایپای تهران و هورسان رامسر در نخستین هفته از فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر والیبال به مصاف یکدیگر رفته‌اند که میزبانی این بازی در سالن سایپا با حواشی همراه است. در حالی که طبق پروتکل‌های بهداشتی اعلام شده توسط فدراسیون والیبال نباید بجز تعداد محدودی از خبرنگاران و عکاسان، مهمان یا فرد دیگری در سالن مسابقات حضور داشته باشند، تا اواسط ست نخست بازی، افراد ناشناس و گاها یکسری از بازیکنان در جایگاه خبرنگاران حضور داشتند. همچنین به دلیل نامناسب بودن محل جایگاه خبرنگاران، دید اصحاب رسانه به اسکوبورد سالن کاملا کور بوده و گاها ضربات بازیکنان با سرعت زیادی وارد محل اسکان خبرنگاران می‌شود که باعث نگرانی است. حدودا ۹ بازیکن تیم هورسان رامسر به همراه تعداد زیادی از اعضای کادرفنی این تیم بخاطر ابتلا به ویروس کرونا به تهران سفر نکرده‌اند تا نیمکت خالی تیم هورسان نیز از نگات ق..

حواشی دیدار تیم‌های والیبال سایپا و هورسان

حواشی دیدار تیم‌های والیبال سایپا و هورسان

دو تیم سایپا تهران و هورسان رامسر در حالی به مصاف یکدیگر رفته‌اند که سالن سایپا شرایط مناسبی برای میزبانی ندارد.

به گزارش ایسنا، از ساعت ۱۶ امروز (چهارشنبه) ۱۹ شهریور ۱۳۹۹، دو تیم سایپای تهران و هورسان رامسر در نخستین هفته از فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر والیبال به مصاف یکدیگر رفته‌اند که میزبانی این بازی در سالن سایپا با حواشی همراه است.

در حالی که طبق پروتکل‌های بهداشتی اعلام شده توسط فدراسیون والیبال نباید بجز تعداد محدودی از خبرنگاران و عکاسان، مهمان یا فرد دیگری در سالن مسابقات حضور داشته باشند، تا اواسط ست نخست بازی، افراد ناشناس و گاها یکسری از بازیکنان در جایگاه خبرنگاران حضور داشتند.

همچنین به دلیل نامناسب بودن محل جایگاه خبرنگاران، دید اصحاب رسانه به اسکوبورد سالن کاملا کور بوده و گاها ضربات بازیکنان با سرعت زیادی وارد محل اسکان خبرنگاران می‌شود که باعث نگرانی است.

حدودا ۹ بازیکن تیم هورسان رامسر به همراه تعداد زیادی از اعضای کادرفنی این تیم بخاطر ابتلا به ویروس کرونا به تهران سفر نکرده‌اند تا نیمکت خالی تیم هورسان نیز از نگات قابل توجه این دیدار باشد.

شرایط سیستم تهویه نیز از دیگر نکات منفی سالن سایپا است که باید دید در هفته‌های دیگر بهبود خواهد یافت یا خیر.

البته وضعیت کفپوش سالن سایپا در شرایط خوبی بود و چند تن از بازیکنان دو تیم از این موضوع ابراز رضایت کردند.

انتهای پیام