خانه / حقوق بشر / حمله مسلحانه در ماهشهر؛ ۹ متهم بازداشت شدند

حمله مسلحانه در ماهشهر؛ ۹ متهم بازداشت شدند

خبرگزاری هرانا – دست کم نه شهروند خوزستانی در ارتباط با حمله مسلحانه به ماموران انتظامی شهرستان ماهشهر در استان خوزستان بازداشت شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از صدا و سیما، فرمانده انتظامی استان خوزستان در این خصوص گفت: “در پی حمله مسلحانه منجر به کشته شدن دو تن از ماموران کلانتری ۱۳ بندر امام، پلیس اطلاعات و امنیت عمومی نیروی انتظامی خوزستان ۹ نفر از مظنونین اصلی و مرتبط این حادثه را دستگیر کردند”.

حیدر عباس زاده، فرمانده انتظامی استان خوزستان در این خصوص مدعی شد: “عوامل پلیس اطلاعات و امنیت عمومی خوزستان موفق شدند ۲ قبضه اسلحه کلاشنیکف به کار رفته و خودرویی که در حمله مسلحانه مورد استفاده قرار گرفته َبود، شناسایی و کشف کنند”.

در این گزارش به زمان بازداشت و هویت افراد بازداشت شده اشاره‌ای نشده است.

صبح روز شنبه، ۶ بهمن ماه، یک سرباز وظیفه و یک ستوان یکم که در خودروی نیروی انتظامی در حال گشت زنی در یکی از خیابان های بندر امام خمینی بودند، هدف گلوله قرار گرفته و کشته شدند.

هرچند انتظار می‌رود عوامل و مسئولان احتمالی این حمله تحت پیگرد قانونی قرار گرفته و پاسخگو شوند اما با توجه به سوابق دستگاه‌های امنیتی بیم آن می‌رود که تحت تأثیر شرایط این حادثه، افرادی مورد برخورد شتاب‌زده قرار گیرند که نقشی در این حادثه نداشته و یا از شیوه‌های غیرانسانی برای بازجویی یا مجازات مظنونین این حادثه استفاده شود.

نوشته حمله مسلحانه در ماهشهر؛ ۹ متهم بازداشت شدند اولین بار در خبرگزاری هرانا پدیدار شد.

همچنین بررسی کنید

سید جمال موسوی نژاد، از زندان سراب آزاد شد

خبرگزاری هرانا – در ادامه موج آزادی زودهنگام زندانیان، سید جمال موسوی نژاد، فعال ترک …

موج آزادی زودهنگام زندانیان سیاسی-امنیتی؛ حمیدرضا امینی و لاله زاری از اوین و ۵ زندانی از تهران بزرگ

خبرگزاری هرانا – در ادامه موج آزادی زودهنگام زندانیان سیاسی، گزارش شده است در اولین سری …

Translate »
"
2016

Watch Dragon ball super