حضور دو اسنوکر باز ایرانی در رقابت‌های انتخابی مسترز آلمان

حضور دو اسنوکر باز ایرانی در رقابت‌های انتخابی مسترز آلمان دو ملی پوش ایران در رقابت‌های اسنوکر انتخابی مسترز آلمان به رقابت خواهند پرداخت. به گزارش ایسنا، رقابت های انتخابی اسنوکر مسترز آلمان در بخش حرفه ای ها بیستم آبان ماه در میلتون کینز انگلستان آغاز خواهد شد. این رقابت ها در شرایط همه گیری ویروس کرونا اما با مقررات سختگیرانه انجام می شود و تمام بازیکنان یک روز پیش از آغاز مسابقات تست کرونا خواهند داد. همچنین بازیکنان در هتل محل اقامت مسابقات قرنطینه می شوند. فدراسیون بولینگ و بیلیارد اعلام کرده است که در مرحله انتخابی رقابت های مسترز آلمان، حسین وفایی در نخستین دیدار خود سه شنبه ۲۰ آبان ماه مقابل بری هاوکینز دارای رنک شماره ۲۱ جهان قرار می گیرد و سهیل واحدی پنجشنبه ۲۲ آبان ماه به مصاف دیوید گریس دارای رنک شماره ۶۷ جهان می رود. نمایندگان ایران در صورت رسیدن به پیروزی در مراحل انتخابی، جواز حضور در مرحله اصلی که بهمن ماه در کشور آلمان برگزار می شود را کسب می کنند. انتهای پیام

حضور دو اسنوکر باز ایرانی در رقابت‌های انتخابی مسترز آلمان

حضور دو اسنوکر باز ایرانی در رقابت‌های انتخابی مسترز آلمان

دو ملی پوش ایران در رقابت‌های اسنوکر انتخابی مسترز آلمان به رقابت خواهند پرداخت.

به گزارش ایسنا، رقابت های انتخابی اسنوکر مسترز آلمان در بخش حرفه ای ها بیستم آبان ماه در میلتون کینز انگلستان آغاز خواهد شد. این رقابت ها در شرایط همه گیری ویروس کرونا اما با مقررات سختگیرانه انجام می شود و تمام بازیکنان یک روز پیش از آغاز مسابقات تست کرونا خواهند داد. همچنین بازیکنان در هتل محل اقامت مسابقات قرنطینه می شوند.

فدراسیون بولینگ و بیلیارد اعلام کرده است که در مرحله انتخابی رقابت های مسترز آلمان، حسین وفایی در نخستین دیدار خود سه شنبه ۲۰ آبان ماه مقابل بری هاوکینز دارای رنک شماره ۲۱ جهان قرار می گیرد و سهیل واحدی پنجشنبه ۲۲ آبان ماه به مصاف دیوید گریس دارای رنک شماره ۶۷ جهان می رود.

نمایندگان ایران در صورت رسیدن به پیروزی در مراحل انتخابی، جواز حضور در مرحله اصلی که بهمن ماه در کشور آلمان برگزار می شود را کسب می کنند.
انتهای پیام