حسینی: در دیدار برابر التعاون تفکرات کادر فنی بسیار مهم است

حسینی: در دیدار برابر التعاون تفکرات کادر فنی بسیار مهم است کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید این تیم بازی سختی برابر التعاون در پیبش دارد. به گزارش ایسنا، سید جلال حسینی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر التعاون اظهار کرد: بازی چند روز قبل برابر التعاون سخت بود و الان تیم‌ها با شناخت بهتری به مصاف یکدیگر می‌روند. فاصله زمانی کم بازی‌ها هم کار را سخت می‌کند اما ما آماده بازی هستیم. وی درباره نحوه آماده‌سازی پرسپولیس برای بازی هم گفت: در لیگ قهرمانان آسیا، بهترین‌های هر کشور حضور دارند و کار سخت است. مطمئنا تفکرات کادر فنی از هر چیزی مهمتر است. مقابل تیمی بازی داریم که با هوش و منظم بازی می‌کند. انتهای پیام

حسینی: در دیدار برابر التعاون تفکرات کادر فنی بسیار مهم است

حسینی: در دیدار برابر التعاون تفکرات کادر فنی بسیار مهم است

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید این تیم بازی سختی برابر التعاون در پیبش دارد.

به گزارش ایسنا، سید جلال حسینی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر التعاون اظهار کرد: بازی چند روز قبل برابر التعاون سخت بود و الان تیم‌ها با شناخت بهتری به مصاف یکدیگر می‌روند. فاصله زمانی کم بازی‌ها هم کار را سخت می‌کند اما ما آماده بازی هستیم.

وی درباره نحوه آماده‌سازی پرسپولیس برای بازی هم گفت: در لیگ قهرمانان آسیا، بهترین‌های هر کشور حضور دارند و کار سخت است. مطمئنا تفکرات کادر فنی از هر چیزی مهمتر است. مقابل تیمی بازی داریم که با هوش و منظم بازی می‌کند.

انتهای پیام