حرکت خودجوش همنوردان مرتضی نادی +عکس

حرکت خودجوش همنوردان مرتضی نادی +عکس جمعی از همنوردان مرتضی نادی برای گرامیداشت یاد و خاطره او به قله قلعه دختر که زادگاه پدری آن مرحوم است، صعود کردند. به گزارش ایسنا، روز گذشته (جمعه ۲۵ مهر) حدود ۶۰ نفر از همنوردان مرتضی نادی اقدام به صعود قله قلعه دختر کرده تا یاد و خاطره این مربی را گرامی بدارند. قله قلعه دختر به ارتفاع ۳۱۸۰ متر در منطقه رودبار قصران و روستای آهار ، زادگاه پدری آن مرحوم واقع شده است. همچنین شرکت کنندگان در پایان، بر سر مزار مرحوم مرتضی نادی حاضر شده و ضمن قرائت فاتحه شاخه های گل را نثار همنورد خود کردند. این برنامه خودجوش با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی برگزار شد. تصاویر حرکت خودجوش همنوردان مرتضی نادی: به گزارش ایسنا، سه شنبه ۱۵ مهر، در منطقه پلخواب استان البرز آزمون ورودی مربیگری درجه ۲ سنگنوردی طبیعت زیر نظر فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی برگزار شد. در این آزمون چهار خانم و ۲۸ آقا حضور داشتند که در یکی از آیتم‌های صعود در این آزمون که به مسیر "دوستت دارم" معروف بود و باید به روش ابزارگذاری انجام می‌شد، یکی از مربیان در طول مسیر دچار حادثه شد و سقوط کرد..

حرکت خودجوش همنوردان مرتضی نادی +عکس

حرکت خودجوش همنوردان مرتضی نادی +عکس

جمعی از همنوردان مرتضی نادی برای گرامیداشت یاد و خاطره او به قله قلعه دختر که زادگاه پدری آن مرحوم است، صعود کردند.

به گزارش ایسنا، روز گذشته (جمعه ۲۵ مهر) حدود ۶۰ نفر از همنوردان مرتضی نادی اقدام به صعود قله قلعه دختر کرده تا یاد و خاطره این مربی را گرامی بدارند.
قله قلعه دختر به ارتفاع ۳۱۸۰ متر در منطقه رودبار قصران و روستای آهار ، زادگاه پدری آن مرحوم واقع شده است.
همچنین شرکت کنندگان در پایان، بر سر مزار مرحوم مرتضی نادی حاضر شده و ضمن قرائت فاتحه شاخه های گل را نثار همنورد خود کردند. این برنامه خودجوش با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی برگزار شد.
تصاویر حرکت خودجوش همنوردان مرتضی نادی:

به گزارش ایسنا، سه شنبه ۱۵ مهر، در منطقه پلخواب استان البرز آزمون ورودی مربیگری درجه ۲ سنگنوردی طبیعت زیر نظر فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی برگزار شد. در این آزمون چهار خانم و ۲۸ آقا حضور داشتند که در یکی از آیتم‌های صعود در این آزمون که به مسیر "دوستت دارم" معروف بود و باید به روش ابزارگذاری انجام می‌شد، یکی از مربیان در طول مسیر دچار حادثه شد و سقوط کرد. متاسفانه مرتضی نادی از مربیان خوب سنگنوردی ایران در این حادثه جان خود را از دست داد.

انتهای پیام