جوکوویچ از هوادارانش خواست تا از داور خط حمایت کنند

جوکوویچ از هوادارانش خواست تا از داور خط حمایت کنند تنیسور صربستانی از طرفدارانش خواست تا از لائورا کلارک، داور خطی که به او ضربه زد حمایت کنند. به گزارش ایسنا و به نقل از پونتو د بریک، تنیس اپن آمریکا بیانیه‌ای را درباره وضعیت سلامتی داور خط که توسط نواک جوکوویچ ضربه دیده بود منتشر کرد. لائورا کلارک توسط پزشکان معاینه شد و مشکل حادی ندارد. مرد شماره یک تنیس جهان در این رابطه چند توییت منتشر کرد و از هوادارانش خواست از کلارک حمایت کنند. تنیسور صربستانی نوشت: هواداران عزیز نوله، به خاطر پیام‌های محبت آمیزتان تشکر می‌کنم. لطفا داور خط را به یاد آورید که ضربه دید. او نیز به حمایت نیاز دارد. او هیچ کار بدی انجام نداد. از شما می‌خواهم در این لحظات از او حمایت کنید. ما در کنار هم قوی‌تر هستیم. به گزارش ایسنا، جوکوویچ در جریان دیدار برابر پابلو کارنیو پس از این که در ست اول ۶ بر ۵ عقب افتاد با عصبانیت به توپ ضربه زد که به داور خط برخورد کرد. حرکت مرد شماره جهان غیرعمدی بود اما این اتفاق موجب شد از اپن آمریکا اخراج شود. برخی از هواداران تنیسور صربستانی به کلارک حمله و او را به مرگ تهدید کر..

جوکوویچ از هوادارانش خواست تا از داور خط حمایت کنند

جوکوویچ از هوادارانش خواست تا از داور خط حمایت کنند

تنیسور صربستانی از طرفدارانش خواست تا از لائورا کلارک، داور خطی که به او ضربه زد حمایت کنند.

به گزارش ایسنا و به نقل از پونتو د بریک، تنیس اپن آمریکا بیانیه‌ای را درباره وضعیت سلامتی داور خط که توسط نواک جوکوویچ ضربه دیده بود منتشر کرد. لائورا کلارک توسط پزشکان معاینه شد و مشکل حادی ندارد.

مرد شماره یک تنیس جهان در این رابطه چند توییت منتشر کرد و از هوادارانش خواست از کلارک حمایت کنند. تنیسور صربستانی نوشت: هواداران عزیز نوله، به خاطر پیام‌های محبت آمیزتان تشکر می‌کنم. لطفا داور خط را به یاد آورید که ضربه دید. او نیز به حمایت نیاز دارد. او هیچ کار بدی انجام نداد. از شما می‌خواهم در این لحظات از او حمایت کنید. ما در کنار هم قوی‌تر هستیم.

به گزارش ایسنا، جوکوویچ در جریان دیدار برابر پابلو کارنیو پس از این که در ست اول ۶ بر ۵ عقب افتاد با عصبانیت به توپ ضربه زد که به داور خط برخورد کرد. حرکت مرد شماره جهان غیرعمدی بود اما این اتفاق موجب شد از اپن آمریکا اخراج شود. برخی از هواداران تنیسور صربستانی به کلارک حمله و او را به مرگ تهدید کردند. هم‌چنین معتقد بودند این داور در واکنش به ضربه بزرگنمایی کرده است.

انتهای پیام