جوکوویچ اخراج از تنیس اپن آمریکا را فراموش کرد

جوکوویچ اخراج از تنیس اپن آمریکا را فراموش کرد مرد شماره یک جهان با پیروزی در تنیس مسترز رم حادثه تلخ در اپن آمریکا را فراموش کرد. به گزارش ایسنا، نواک جوکوویچ ۹ روز پس از اخراج از تنیس اپن آمریکا به خاطر کوبیدن توپ (ضربه غیر عمد) به داور خط، در میادین حاضر شد. مرد شماره یک جهان با یک پیروزی آسان برابر سالواتوره کاروسو به دور سوم مسترز رم صعود کرد. تنیسور صربستانی با این برد دوباره لبخند بر لبانش برگشت و آن اتفاق تلخ در دومین گرند اسلم سال را فراموش کرد. او در بازی امروز با نتایج ۶ بر ۳ و ۶ بر ۲ پیروز شد. جوکوویچ پس از این رقابت در نشست خبری درباره مسائل مهمی صحبت کرد. به نوشته اسپورت، مرد شماره یک جهان پیش از آغاز اپن آمریکا در توئیترش اعلام کرد روی ایجاد اتحادیه ای مستقل کار می کند که انجمن بازیکنان حرفه ای تنیس (PTPA) نام دارد. البته برخی از تنیسور ها مانند رافائل نادال و راجر فدرر با تشکیل این اتحادیه مخالفت کردند. جوکوویچ در این رابطه اظهار کرد: من با آندره‌آ گوندنزی (رییس ATP) ملاقات کردم. یک ساعت و نیم در کنار هم بودیم. هیچ مشکلی با او نداشتم. همیشه رابطه خوبی با هم داشتیم‌. ..

جوکوویچ اخراج از تنیس اپن آمریکا را فراموش کرد

جوکوویچ اخراج از تنیس اپن آمریکا را فراموش کرد

مرد شماره یک جهان با پیروزی در تنیس مسترز رم حادثه تلخ در اپن آمریکا را فراموش کرد.

به گزارش ایسنا، نواک جوکوویچ ۹ روز پس از اخراج از تنیس اپن آمریکا به خاطر کوبیدن توپ (ضربه غیر عمد) به داور خط، در میادین حاضر شد. مرد شماره یک جهان با یک پیروزی آسان برابر سالواتوره کاروسو به دور سوم مسترز رم صعود کرد. تنیسور صربستانی با این برد دوباره لبخند بر لبانش برگشت و آن اتفاق تلخ در دومین گرند اسلم سال را فراموش کرد. او در بازی امروز با نتایج ۶ بر ۳ و ۶ بر ۲ پیروز شد.

جوکوویچ پس از این رقابت در نشست خبری درباره مسائل مهمی صحبت کرد. به نوشته اسپورت، مرد شماره یک جهان پیش از آغاز اپن آمریکا در توئیترش اعلام کرد روی ایجاد اتحادیه ای مستقل کار می کند که انجمن بازیکنان حرفه ای تنیس (PTPA) نام دارد. البته برخی از تنیسور ها مانند رافائل نادال و راجر فدرر با تشکیل این اتحادیه مخالفت کردند. جوکوویچ در این رابطه اظهار کرد: من با آندره‌آ گوندنزی (رییس ATP) ملاقات کردم. یک ساعت و نیم در کنار هم بودیم. هیچ مشکلی با او نداشتم. همیشه رابطه خوبی با هم داشتیم‌. سال هاست همدیگر را می شناسیم. دلیل اصلی تشکیل انجمن این نیست که می خواهیم با ATP مبارزه کنیم. خیلی از افراد داستان انجمن بازیکنان را نمی دانند.

او در ادامه اظهار کرد: هر کسی نظر خودش را دارد اما هیچ کس نگفت که می خواهیم ATP را بایکوت کنیم یا از آن جدا شویم. می خواهیم در کنار این سازمان کار کنیم. می خواهیم زنان هم در انجمن ما حضور داشته باشند. دوست داریم به زودی این کار را انجام دهیم. در حال پیشرفت هستیم. معتقدم که می توانیم در کنار ATP کار کنیم و همه با هم متحد باشیم.

تنیسور صربستانی افزود: تنها در حد سلام و احوالپرسی با نادال صحبت کردم. درباره سیاست تنیس حرف نزدیم. در این تورنمنت این اتفاق نخواهد افتاد. شاید پس از مسترز رم گفت و گو کردیم.

جوکوویچ در پایان درباره وضعیت خود پس از پیروزی امروز (چهارشنبه) گفت: من با این برد شادی را پیدا نکردم چون همیشه در زندگی شاد هستم. تنها از یک برد در یک بازی خوشحال نمی شوم. گفته بودم که نخستین بار بود چنین اتفاقی (حادثه نیویورک) را تجربه می کنم. از لحاظ ذهنی چهار، پنج روز مشکل داشتم. سپس یک آماده سازی خوب داشتم. هیجانزده بودم که می توانم پس از آن حادثه در یک بازی رسمی حضور داشته باشم چون می خواستم همه مسائلی که برایم مشکل ساز شده بود را پشت سر بگذارم.

انتهای پیام