جلسه طولانی مددی و کادر مدیریت استقلال برای تامین منابع مالی

جلسه طولانی مددی و کادر مدیریت استقلال برای تامین منابع مالی کادر مدیریت استقلال همچنان برای تامین منابع مالی با اسپانسر و کارگزارهای مختلف مذاکره می‌کند. به گزارش ایسنا، استقلال در روزهای اخیر با محدودیت‌های مالی مختلفی مواجه شده است و برای رهایی از مشکلات باید بتواند در سریع‌ترین زمان ممکن، منابع مالی مورد نیازش را تامین کند. در حال حاضر پنجره‌های نقل و انتقالاتی این باشگاه به خاطر شکایت شفر، باشگاه پاختاکور و سرور جپارف بسته شده است و طبق گفته‌ی اسماعیل خلیل‌زاده، این پنجره تا هفته آینده باز می‌شود. امروز (سه‌شنبه) احمد مددی، سرپرست باشگاه استقلال به همراه رییس هیات مدیره و معاونت حقوقی باشگاه، جلسه طولانی مدتی با اسپانسر و کارگزارهای مالی داشتند و به دنبال این هستند که با انجام توافقات لازم، بتوانند منابع مالی موجود را تامین کنند. اولویت اول استقلال برای پرداخت‌های بدهی‌های موجود، در حال حاضر باز کردن پنجره‌ نقل و انتقالات است و باید دید چه زمانی پول لازم برای باز شدن این پنجره فراهم می‌شود. انتهای پیام

جلسه طولانی مددی و کادر مدیریت استقلال برای تامین منابع مالی

جلسه طولانی مددی و کادر مدیریت استقلال برای تامین منابع مالی

کادر مدیریت استقلال همچنان برای تامین منابع مالی با اسپانسر و کارگزارهای مختلف مذاکره می‌کند.

به گزارش ایسنا، استقلال در روزهای اخیر با محدودیت‌های مالی مختلفی مواجه شده است و برای رهایی از مشکلات باید بتواند در سریع‌ترین زمان ممکن، منابع مالی مورد نیازش را تامین کند.

در حال حاضر پنجره‌های نقل و انتقالاتی این باشگاه به خاطر شکایت شفر، باشگاه پاختاکور و سرور جپارف بسته شده است و طبق گفته‌ی اسماعیل خلیل‌زاده، این پنجره تا هفته آینده باز می‌شود.

امروز (سه‌شنبه) احمد مددی، سرپرست باشگاه استقلال به همراه رییس هیات مدیره و معاونت حقوقی باشگاه، جلسه طولانی مدتی با اسپانسر و کارگزارهای مالی داشتند و به دنبال این هستند که با انجام توافقات لازم، بتوانند منابع مالی موجود را تامین کنند.

اولویت اول استقلال برای پرداخت‌های بدهی‌های موجود، در حال حاضر باز کردن پنجره‌ نقل و انتقالات است و باید دید چه زمانی پول لازم برای باز شدن این پنجره فراهم می‌شود.

انتهای پیام