خانه / ایران / جشن ازدواج خواهر آتنا دائمی بدون حضور او برگزار شد

جشن ازدواج خواهر آتنا دائمی بدون حضور او برگزار شد

پدر آتنا: روزی تاوان این بی‌عدالتی را می‌پردازند

متن زیر، یادداشتی است که حسین دائمی، پدر آتنا دائمی (فعال حقوق بشر زندانی) درباره برگزاری جشن ازدواج
دختر دیگرش بدون حضور آتنا نوشته است.

مسوولان نظام، مخصوصاً دادستان تهران و دادیار ناظر بر زندانها برای حفظ و آبروی نظام و برای اینکه پایه‌های نظام اسلام آسیب نبیند با مرخصی آتنای عزیزم مخالفت کردند تا دخترم آتنا در شب عروسی خواهرش هانیه که یکی از بهترین شبهای زندگیش بود حضور نداشته باشد.

البته برای ما از قبل روشن و مشخص بود که با مرخصی آتنا مخالفت می‌کنند. از طرفی، در ملاقاتی که با آتنا داشتیم به ما گفت: “با بهترین شکل ممکن چه من باشم چه نباشم باید عروسی خواهرم با شکوه برگزار شود تا تیری بشود بر قلب آن کسانی که نمی‌خواهند مردم شاد باشند.”

شب گذشته، جشن عروسی دخترم هانیه، با شکوه و شادمانی و با حضور دوستان آتنا و همه طرفداران و خانواده برگزار شد تا لکه ننگی دیگر بر پیشانی آن کسانی باشد که هیچ‌وقت نخواستند مردم آزاد و شاد باشند. و آنهایی که جای مُهر و پینه بر پیشانی دارند حواله‌شان باشد برای همان خدایی که تسبیح بر دست می‌گیرند و ذکر می‌گویند و مدعی‌اند عدالت الهی را اجرا می‌کنند.

اگر قطره اشکی از چشم من، پدر آتنا و مادر آتنا یا حتی خواهر و دوستان ریخته شد، تیر و تیشه‌ای باشد بر پیکر هرچه ظلم و ظالم. باشد تا روزی تاوان این بی‌عدالتی غیر انسانی‌شان را بپردازند.

همچنین بررسی کنید

سندیکای کارگران نیشکر هفت‌تپه: اسماعیل بخشی برای اعتراف علیه خود زیر فشار است

سندیکای کارگران نیشکر هفت‌تپه اعلام کرده است اسماعیل بخشی، نماینده کارگران هفت‌تپه برای نوشتن تکذیبیه …

افزایش لحظه به لحظه قیمت خودرو در ایران: پراید بیش از ۴۵ میلیون تومان

Translate »
"
2016

Watch Dragon ball super