تیم نوشاد عالمیان مشخص شد

تیم نوشاد عالمیان مشخص شد ملی‌پوش تنیس روی میز ایران برای حضور در لیگ برتر به تیم فراسنج تهران ملحق شد. به گزارش ایسنا، نوشاد عالمیان ملی‌پوش تنیس روی میز ایران برای فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر این رشته با تیم فراسنج تهران قرارداد امضا کرد تا در بیست و چهارمین دوره این مسابقات برای این تیم به میدان برود. عالمیان سال گذشته عضو تیم پتروشیمی بندرامام بود و به مقام قهرمانی رسید اما این تیم در سال ۹۹ در لیگ برتر تنیس روی میز شرکت نمی کند. فراسنج که دومین سال حضورش در لیگ برتر تنیس روی میز را تجربه خواهد کرد، با سرپرستی و مدیریت فنی حمیدرضا صابری و مربیگری مجتبی صابری در لیگ برتر شرکت می‌کند. انتهای پیام

تیم نوشاد عالمیان مشخص شد

تیم نوشاد عالمیان مشخص شد

ملی‌پوش تنیس روی میز ایران برای حضور در لیگ برتر به تیم فراسنج تهران ملحق شد.

به گزارش ایسنا، نوشاد عالمیان ملی‌پوش تنیس روی میز ایران برای فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر این رشته با تیم فراسنج تهران قرارداد امضا کرد تا در بیست و چهارمین دوره این مسابقات برای این تیم به میدان برود.

عالمیان سال گذشته عضو تیم پتروشیمی بندرامام بود و به مقام قهرمانی رسید اما این تیم در سال ۹۹ در لیگ برتر تنیس روی میز شرکت نمی کند.

فراسنج که دومین سال حضورش در لیگ برتر تنیس روی میز را تجربه خواهد کرد، با سرپرستی و مدیریت فنی حمیدرضا صابری و مربیگری مجتبی صابری در لیگ برتر شرکت می‌کند.

انتهای پیام