تیم منتخب ۲۰۱۹ لیگ قهرمانان بدون بازیکنان ایرانی

تیم منتخب ۲۰۱۹ لیگ قهرمانان بدون بازیکنان ایرانی سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا تیم منتخب فصل ۲۰۱۹ لیگ قهرمانان را بدون حتی یک بازیکن ایرانی منتشر کرد. به گزارش ایسنا و به نقل از سایت AFC، کنفدراسیون فوتبال آسیا در ادامه معرفی برترین بازیکنان و تیم‌های مختخب چند فصل اخیر لیگ قهرمانان اقدام به معرفی برترین تیم سال قبل این رقابت ها کرد. بر این اساس با توجه به عملکرد ضعیف تیم های ایرانی در فصل قبل، هیچ بازیکنی از بین نمایندگان فوتبال ایران در این تیم وجود ندارد. این در حالی است که بیشترین سهم از آن تیم قهرمان یعنی الهلال عربستان است. تیم منتخب فصل گذشته لیگ قهرمانان به شرح زیر است: دروازه‌بان:‌ عبدالله العطیف (الهلال) مدافعان: محمد بارقش (الوحده)- علی البولاهی ( الهلال) - یاسر الشهرانی ( الهلال) - سلمان (السد) هافبک‌ها: سالم الدوساری (الهلال) - جولیانو (النصر) و لئوناردو (الوحده) مهاجمان: عمر السومه (الاهلی)، بافه تومبی گومیس (الهلال) و سباستین جووینکو (الهلال) بعد از قهرمانی الهلال در فصل قبل لیگ قهرمانان آسیا، فصل ۲۰۲۰۲ این دوره از رقابت ها نیز با حضور چهار تیم از ایران (پرسپ..

تیم منتخب ۲۰۱۹ لیگ قهرمانان بدون بازیکنان ایرانی

تیم منتخب ۲۰۱۹ لیگ قهرمانان بدون بازیکنان ایرانی

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا تیم منتخب فصل ۲۰۱۹ لیگ قهرمانان را بدون حتی یک بازیکن ایرانی منتشر کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت AFC، کنفدراسیون فوتبال آسیا در ادامه معرفی برترین بازیکنان و تیم‌های مختخب چند فصل اخیر لیگ قهرمانان اقدام به معرفی برترین تیم سال قبل این رقابت ها کرد.

بر این اساس با توجه به عملکرد ضعیف تیم های ایرانی در فصل قبل، هیچ بازیکنی از بین نمایندگان فوتبال ایران در این تیم وجود ندارد. این در حالی است که بیشترین سهم از آن تیم قهرمان یعنی الهلال عربستان است.

تیم منتخب فصل گذشته لیگ قهرمانان به شرح زیر است:

دروازه‌بان:‌

عبدالله العطیف (الهلال)

مدافعان:

محمد بارقش (الوحده)- علی البولاهی ( الهلال) – یاسر الشهرانی ( الهلال) – سلمان (السد)

هافبک‌ها:

سالم الدوساری (الهلال) – جولیانو (النصر) و لئوناردو (الوحده)

مهاجمان:

عمر السومه (الاهلی)، بافه تومبی گومیس (الهلال) و سباستین جووینکو (الهلال)

بعد از قهرمانی الهلال در فصل قبل لیگ قهرمانان آسیا، فصل ۲۰۲۰۲ این دوره از رقابت ها نیز با حضور چهار تیم از ایران (پرسپولیس، سپاهان، استقلال و شهرخودرو) شروع شده است که بعد از برگزاری دو بازی از مرحله گروهی به دلیل شیوع ویروس کرونا متوقف شد و از فردا دوشنبه از سر گرفته می‌شود.

انتهای پیام