تیم ملی فوتبال و فوتسال به تهران برگشتند

تیم ملی فوتبال و فوتسال به تهران برگشتند کاروان مشترک تیم ملی فوتبال و تیم ملی فوتسال ایران به تهران رسیدند. به گزارش ایسنا، اعضای تیم ملی فوتبال و فوتسال ایران پس از پشت سرگذاشتن دیدارهای دوستانه خود در تاشکند برابر تیم ملی فوتسال و فوتسال ازبکستان، امروز به تهران رسیدند. تیم ملی فوتبال در دیدار دوستانه خود مقابل ازبکستان به پیروزی دو بر یک رسید. تیم ملی فوتسال هم در دو مسابقه تدارکاتی مقابل تیم ملی فوتسال ازبکستان به ترتیب ۲ بر یک و سه بر دو پیروز شد. تیم ملی فوتبال در ادامه اردوی تدارکاتی خود باید با مالی در ترکیه دیدار کند که احتمال لغو این دیدار به علت ابتلای بازیکنان این تیم آفریقایی به ویروس کرونا قوت گرفته است. انتهای پیام

تیم ملی فوتبال و فوتسال به تهران برگشتند

تیم ملی فوتبال و فوتسال به تهران برگشتند

کاروان مشترک تیم ملی فوتبال و تیم ملی فوتسال ایران به تهران رسیدند.

به گزارش ایسنا، اعضای تیم ملی فوتبال و فوتسال ایران پس از پشت سرگذاشتن دیدارهای دوستانه خود در تاشکند برابر تیم ملی فوتسال و فوتسال ازبکستان، امروز به تهران رسیدند.

تیم ملی فوتبال در دیدار دوستانه خود مقابل ازبکستان به پیروزی دو بر یک رسید. تیم ملی فوتسال هم در دو مسابقه تدارکاتی مقابل تیم ملی فوتسال ازبکستان به ترتیب ۲ بر یک و سه بر دو پیروز شد.

تیم ملی فوتبال در ادامه اردوی تدارکاتی خود باید با مالی در ترکیه دیدار کند که احتمال لغو این دیدار به علت ابتلای بازیکنان این تیم آفریقایی به ویروس کرونا قوت گرفته است.

انتهای پیام