تکلیف تیم فوتبال آلومینیوم 5 مهر مشخص می شود؟

تکلیف تیم فوتبال آلومینیوم 5 مهر مشخص می شود؟ ایسنا/مرکزی هیات مدیره ایرالکو اعلام کرد: مجمع فوق العاده مجتمع ایرالکو برای تعیین وضعیت تیم فوتبال آلومینیوم اراک پنجم مهر در تهران برگزار می شود. در حالی که پیش از این احمد مجیدی مدیرعامل مجتمع ایرالکو از برگزاری احتمالی مجمع فوق العاده این مجتمع جهت تعیین وضعیت فعالیت و بودجه تیم فوتبال آلومینیوم اراک در فصل جدید لیگ برتر در روز چهارشنبه ۲۶ شهریور خبر داده بود؛ به نظر می رسد تاریخ مجمع تغییر کرده چرا که طی اطلاعیه ای که از سوی هیات مدیره در روز سه شنبه 25 شهریور منتشر شده، زمان برگزاری مجمع پنجم مهرماه اعلام شده است. مجیدی پیش از این با بیان اینکه بودجه باشگاه باید در هیات مدیره مجتمع تصویب شود، اعلام کرده بود: مردم و هواداران نگران نباشند، انشاالله مجمع ‌عمومی ادامه کار تیم را تصویب خواهد کرد. وی افزود: ما سهامدارانی داریم که آنها هم باید نظر خود را بدهند و ما هم می بایست نظر آنها را هم جلب کنیم. با توجه به اینکه تیم در لیگ برتر حضور دارد، احتمال می دهیم که تغییراتی هم در هیئت مدیره داشته باشیم که البته باید منتظر تشکیل مجمع فوق الع..

تکلیف تیم فوتبال آلومینیوم 5 مهر مشخص می شود؟

تکلیف تیم فوتبال آلومینیوم 5 مهر مشخص می شود؟

ایسنا/مرکزی هیات مدیره ایرالکو اعلام کرد: مجمع فوق العاده مجتمع ایرالکو برای تعیین وضعیت تیم فوتبال آلومینیوم اراک پنجم مهر در تهران برگزار می شود.

در حالی که پیش از این احمد مجیدی مدیرعامل مجتمع ایرالکو از برگزاری احتمالی مجمع فوق العاده این مجتمع جهت تعیین وضعیت فعالیت و بودجه تیم فوتبال آلومینیوم اراک در فصل جدید لیگ برتر در روز چهارشنبه ۲۶ شهریور خبر داده بود؛ به نظر می رسد تاریخ مجمع تغییر کرده چرا که طی اطلاعیه ای که از سوی هیات مدیره در روز سه شنبه 25 شهریور منتشر شده، زمان برگزاری مجمع پنجم مهرماه اعلام شده است.

مجیدی پیش از این با بیان اینکه بودجه باشگاه باید در هیات مدیره مجتمع تصویب شود، اعلام کرده بود: مردم و هواداران نگران نباشند، انشاالله مجمع ‌عمومی ادامه کار تیم را تصویب خواهد کرد.

وی افزود: ما سهامدارانی داریم که آنها هم باید نظر خود را بدهند و ما هم می بایست نظر آنها را هم جلب کنیم. با توجه به اینکه تیم در لیگ برتر حضور دارد، احتمال می دهیم که تغییراتی هم در هیئت مدیره داشته باشیم که البته باید منتظر تشکیل مجمع فوق العاده باشیم و ببینیم سهامداران چه نظری دارند.

انتهای پیام