تکرار نقص‌ فنی، فوکر هواپیمایی آسمان را زمین‌گیر کرد

تکرار نقص‌ فنی، فوکر هواپیمایی آسمان را زمین‌گیر کرد سازمان هواپیمایی ایران از زمین‌گیر شدن هواپیمای فوکر ۱۰۰ هواپیمایی آسمان که پیش از این دوبار به دلیل نقص فنی مجبور به فرود اضطراری شده بود، خبر داد. به گزارش روز جمعه، ۲۳ خرداد خبرگزاری تسنیم، این سازمان اعلام کرده است «ادامه فعالیت پروازی هواپیما منوط به انجام اقدامات اصلاحی» و «اقدامات پیشگیرانه» است. نخستین فرود اضطراری این هواپیما ۱۰ خرداد امسال در فرودگاه مهرآباد رخ داد. بر اساس گزارش سازمان هواپیمایی ایران، شامگاه دهم خرداد، پس از بالارفتن دمای روغن موتور هواپیما، با اعلام وضعیت اضطراری به فرودگاه مهرآباد بازمی‌گردد و بعضی قطعات جانبی آن تعویض می‌شود. دومین فرود اضطراری هواپیمای فوکر ۱۰۰ روز ۱۲ خرداد رخ داد. بر اساس گزارش سازمان هواپیمایی کشور، بالا رفتن دمای روغن موتور علت این فرود اضطراری بوده است. در این گزارش آمده است که حدفاصل این دو پرواز، هواپیمای فوکر ۱۰۰، پس از تعمیرات و عادی تشخیص‌داده‌شدن موتور و یک پرواز آزمایشی موفق، سه مسیر پروازی بدون مشکل را طی کرده است.

تکرار نقص‌ فنی، فوکر هواپیمایی آسمان را زمین‌گیر کرد

سازمان هواپیمایی ایران از زمین‌گیر شدن هواپیمای فوکر ۱۰۰ هواپیمایی آسمان که پیش از این دوبار به دلیل نقص فنی مجبور به فرود اضطراری شده بود، خبر داد.

به گزارش روز جمعه، ۲۳ خرداد خبرگزاری تسنیم، این سازمان اعلام کرده است «ادامه فعالیت پروازی هواپیما منوط به انجام اقدامات اصلاحی» و «اقدامات پیشگیرانه» است.

نخستین فرود اضطراری این هواپیما ۱۰ خرداد امسال در فرودگاه مهرآباد رخ داد. بر اساس گزارش سازمان هواپیمایی ایران، شامگاه دهم خرداد، پس از بالارفتن دمای روغن موتور هواپیما، با اعلام وضعیت اضطراری به فرودگاه مهرآباد بازمی‌گردد و بعضی قطعات جانبی آن تعویض می‌شود.

دومین فرود اضطراری هواپیمای فوکر ۱۰۰ روز ۱۲ خرداد رخ داد. بر اساس گزارش سازمان هواپیمایی کشور، بالا رفتن دمای روغن موتور علت این فرود اضطراری بوده است.

در این گزارش آمده است که حدفاصل این دو پرواز، هواپیمای فوکر ۱۰۰، پس از تعمیرات و عادی تشخیص‌داده‌شدن موتور و یک پرواز آزمایشی موفق، سه مسیر پروازی بدون مشکل را طی کرده است.

Radio Eram

FREE
VIEW