توییتر هزاران حساب وابسته به دولت‌های چین، روسیه و ترکیه را مسدود کرد

توییتر هزاران حساب وابسته به دولت‌های چین، روسیه و ترکیه را مسدود کرد شبکه اجتماعی توییتر اعلام کرد که بیش از ۳۲ هزار اکانت توییتر وابسته به دولت‌های چین، ترکیه و روسیه را مسدود کرده است. بر اساس این گزارش، بزرگ‌ترین شبکه حساب دولتی متعلق به دولت چین بوده است که شامل ۲۳ هزار و ۷۵۰ اکانت بود. توییتر همچنین ۱۵۰ هزار اکانت دیگر را که به شبکه اکانت‌های دولتی چین برای تقویت نشر اطلاعات کمک می‌کردند مسدود کرده است. توییت‌های این حساب‌ها اغلب به زبان چینی بوده و اطلاعات مطلوب حزب حاکم چین و همچنین اطلاعات گمراه‌کننده درباره هنگ‌کنگ منتشر می‌کردند. علاوه بر این، ۷۳۴۰ اکانت وابسته به دولت ترکیه و ۱۱۵۲ اکانت که به وابسته به حزب حاکم روسیه بوده‌اند نیز مسدود شده‌اند. به گزارش توییتر، اکانت‌های وابسته به حزب حاکم روسیه در قالب یک شبکه فعال، به ترویج مطالب مدنظر این حزب و حمله به مخالفان سیاسی مشغول بودند. اکانت‌های وابسته به دولت ترکیه نیز به طور فعال در حمایت از رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه مطلب منتشر می‌کردند.

توییتر هزاران حساب وابسته به دولت‌های چین، روسیه و ترکیه را مسدود کرد

شبکه اجتماعی توییتر اعلام کرد که بیش از ۳۲ هزار اکانت توییتر وابسته به دولت‌های چین، ترکیه و روسیه را مسدود کرده است.

بر اساس این گزارش، بزرگ‌ترین شبکه حساب دولتی متعلق به دولت چین بوده است که شامل ۲۳ هزار و ۷۵۰ اکانت بود.

توییتر همچنین ۱۵۰ هزار اکانت دیگر را که به شبکه اکانت‌های دولتی چین برای تقویت نشر اطلاعات کمک می‌کردند مسدود کرده است.

توییت‌های این حساب‌ها اغلب به زبان چینی بوده و اطلاعات مطلوب حزب حاکم چین و همچنین اطلاعات گمراه‌کننده درباره هنگ‌کنگ منتشر می‌کردند.

علاوه بر این، ۷۳۴۰ اکانت وابسته به دولت ترکیه و ۱۱۵۲ اکانت که به وابسته به حزب حاکم روسیه بوده‌اند نیز مسدود شده‌اند.

به گزارش توییتر، اکانت‌های وابسته به حزب حاکم روسیه در قالب یک شبکه فعال، به ترویج مطالب مدنظر این حزب و حمله به مخالفان سیاسی مشغول بودند.

اکانت‌های وابسته به دولت ترکیه نیز به طور فعال در حمایت از رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه مطلب منتشر می‌کردند.

Radio Eram

FREE
VIEW