توضیح مدیر ورزشی الهلال درباره ۶ مبتلای به کرونا در  این تیم

توضیح مدیر ورزشی الهلال درباره ۶ مبتلای به کرونا در این تیم مدیر ورزشی الهلال که به همراه ۵ بازیکن این تیم به کرونا مبتلا شد درباره وضعیت مبتلایان سخن به میان آورد. به گزارش ایسنا و به نقل از سایت عربی کوره، الهلال قبل از برگزاری دیدار سوم خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با شوک بزرگی مواجه شد. ۵ بازیکن الهلال به همراه مدیر ورزشی این تیم به ویروس کوید ۱۹ مبتلا شدند. محمد الواکد، سلمان الفرج،محمد البریک، صالح الشهری و حمد العبدان به همراه سعود کریری مدیر ورزشی تیم به ویروس مبتلا شدند. کریری مدیر ورزشی الهلال درباره وضعیت خود و بازیکنان گفت: خوشبختانه و به لطف خدا همه در وضعیت خوبی هستند. هیچ کدام از ما نشانه های ویروس را نداریم. بعضی از رسانه ها نوشتند که به خاطر جشن قهرمانی به ویروس مبتلا شدیم اما این اصلا صحت ندارد. او ادامه داد: اصلا نمی دانیم که ویروس از کجا آمده است. ما بعد از جشن قهرمانی تست دادیم که همگی منفی شد. به یاری و دعای هواداران برای پشت سر گذاشتن این بحران نیاز داریم. الهلال عربستان به همراه پاختاکو از دو بازی خود ۶ امتیاز کسب کرده اند این درحالی است که شهرخود..

توضیح مدیر ورزشی الهلال درباره ۶ مبتلای به کرونا در این تیم

توضیح مدیر ورزشی الهلال درباره ۶ مبتلای به کرونا در  این تیم

مدیر ورزشی الهلال که به همراه ۵ بازیکن این تیم به کرونا مبتلا شد درباره وضعیت مبتلایان سخن به میان آورد.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت عربی کوره، الهلال قبل از برگزاری دیدار سوم خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با شوک بزرگی مواجه شد.

۵ بازیکن الهلال به همراه مدیر ورزشی این تیم به ویروس کوید ۱۹ مبتلا شدند.

محمد الواکد، سلمان الفرج،محمد البریک، صالح الشهری و حمد العبدان به همراه سعود کریری مدیر ورزشی تیم به ویروس مبتلا شدند.

کریری مدیر ورزشی الهلال درباره وضعیت خود و بازیکنان گفت: خوشبختانه و به لطف خدا همه در وضعیت خوبی هستند. هیچ کدام از ما نشانه های ویروس را نداریم. بعضی از رسانه ها نوشتند که به خاطر جشن قهرمانی به ویروس مبتلا شدیم اما این اصلا صحت ندارد.

او ادامه داد: اصلا نمی دانیم که ویروس از کجا آمده است. ما بعد از جشن قهرمانی تست دادیم که همگی منفی شد. به یاری و دعای هواداران برای پشت سر گذاشتن این بحران نیاز داریم.

الهلال عربستان به همراه پاختاکو از دو بازی خود ۶ امتیاز کسب کرده اند این درحالی است که شهرخودرو و الشباب امارات بدون امتیاز هستند.

انتهای پیام