توضیح اسطوره عراق درباره بشار رسن و جدایی او از پرسپولیس

توضیح اسطوره عراق درباره بشار رسن و جدایی او از پرسپولیس اسطوره فوتبال عراق درباره هافبک پرسپولیس و احتمال پیوستن او به لیگ ستارگان قطر سخن به میان آورد. به گزارش ایسنا و به نقل از الکاس، بشار رسن باوجود اینکه با پرسپولیس قرارداد دارد اما در روزهای اخیر به صراحت اعلام کرد که دوست دارد راهی لیگ ستارگان قطر شود. سایت الکاس قطر درباره وضعیت بشار رسن صحبت و اعلام کرد که این بازیکن عراقی با اف سی قطر به توافق رسید که البته این توافق به صورت رسمی و نهایی نبود. این شبکه قطری با یونس محمود اسطوره فوتبال عراق هم صحبت کرد. یونس محمود درباره بشار رسن گفت: بشار از پرسپولیس طلب دارد و از طرف دیگر هم هواداران اجازه جدایی به این بازیکن را ندادند. بشار در بین هواداران پرسپولیس محبوب است. آنها به باشگاه فشار آوردند تا مانع از جدایی بشار شوند. او ادامه داد: باشگاه پرسپولیس با جدایی بشار مخالف است. او هوادران خود را در پرسپولیس دارد اما نباید فراموش کرد که بشار هم مانند هر بازیکن دیگری به پول نیاز دارد. من فکر می کنم که بشار به جدایی علاقه دارد. پیوستن به لیگ قطر گام خوبی برای بشار رسن است. برنامه..

توضیح اسطوره عراق درباره بشار رسن و جدایی او از پرسپولیس

توضیح اسطوره عراق درباره بشار رسن و جدایی او از پرسپولیس

اسطوره فوتبال عراق درباره هافبک پرسپولیس و احتمال پیوستن او به لیگ ستارگان قطر سخن به میان آورد.

به گزارش ایسنا و به نقل از الکاس، بشار رسن باوجود اینکه با پرسپولیس قرارداد دارد اما در روزهای اخیر به صراحت اعلام کرد که دوست دارد راهی لیگ ستارگان قطر شود.

سایت الکاس قطر درباره وضعیت بشار رسن صحبت و اعلام کرد که این بازیکن عراقی با اف سی قطر به توافق رسید که البته این توافق به صورت رسمی و نهایی نبود.

این شبکه قطری با یونس محمود اسطوره فوتبال عراق هم صحبت کرد.

یونس محمود درباره بشار رسن گفت: بشار از پرسپولیس طلب دارد و از طرف دیگر هم هواداران اجازه جدایی به این بازیکن را ندادند. بشار در بین هواداران پرسپولیس محبوب است. آنها به باشگاه فشار آوردند تا مانع از جدایی بشار شوند.

او ادامه داد: باشگاه پرسپولیس با جدایی بشار مخالف است. او هوادران خود را در پرسپولیس دارد اما نباید فراموش کرد که بشار هم مانند هر بازیکن دیگری به پول نیاز دارد. من فکر می کنم که بشار به جدایی علاقه دارد. پیوستن به لیگ قطر گام خوبی برای بشار رسن است.

برنامه الکاس و یونس محمود پیش بینی کردند که بشار بعد از پایان قراردادش راهی قطر شود.

انتها پیام