توخل بعد از شکست برابر یونایتد: این پاری سن ژرمن نبود

توخل بعد از شکست برابر یونایتد: این پاری سن ژرمن نبود سرمربی پاری سن ژرمن تاکید کرد شکست برابر منچستر یونایتد در گام نخست لیگ قهرمانان اروپا شرایط را برای تیم او سخت نخواهد کرد. به گزارش ایسنا و به نقل از RMC، پاری سن ژرمن فینالیست فصل قبل لیگ قهرمانان اروپا در گام نخست فصل جاری در خانه از منچستر یونایتد پذیرایی کرد که شیاطین سرخ در این بازی توانستند با نتیجه دو بر یک به پیروزی دست پیدا کنند. توماس توخل بعد از بازی گفت: نتوانستیم بازی را کنترل کنیم و عملکرد خوبی از خود نشان دهیم. بازی را بر خود سخت کردیم و به خوبی موقعیت ایجاد نکردیم. گاهی اوقات در فوتبال آنگونه که دوست دارید نمی شود و برنامه های مربی اجرا نمی شود که البته این طبیعی است. او ادامه داد: ما بازیکنان زیادی را در اختیار نداشتیم. این برای نخستین بار بود که از این ترکیب استفاده کردیم. عملکرد خوبی نداشتیم و این یک واقعیت است. ادریس گایا هم مصدوم شد تا او هم به فهرست غایبان تیم اضافه شود. توخل در پایان گفت: هم در خط دفاعی و هم در حمله شب خوبی را تجربه نکردیم. به صراحت بگویم که این پاری سن ژرمن نبود. اکنون زمان مناسبی برای ..

توخل بعد از شکست برابر یونایتد: این پاری سن ژرمن نبود

توخل بعد از شکست برابر یونایتد: این پاری سن ژرمن نبود

سرمربی پاری سن ژرمن تاکید کرد شکست برابر منچستر یونایتد در گام نخست لیگ قهرمانان اروپا شرایط را برای تیم او سخت نخواهد کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از RMC، پاری سن ژرمن فینالیست فصل قبل لیگ قهرمانان اروپا در گام نخست فصل جاری در خانه از منچستر یونایتد پذیرایی کرد که شیاطین سرخ در این بازی توانستند با نتیجه دو بر یک به پیروزی دست پیدا کنند.

توماس توخل بعد از بازی گفت: نتوانستیم بازی را کنترل کنیم و عملکرد خوبی از خود نشان دهیم. بازی را بر خود سخت کردیم و به خوبی موقعیت ایجاد نکردیم. گاهی اوقات در فوتبال آنگونه که دوست دارید نمی شود و برنامه های مربی اجرا نمی شود که البته این طبیعی است.

او ادامه داد: ما بازیکنان زیادی را در اختیار نداشتیم. این برای نخستین بار بود که از این ترکیب استفاده کردیم. عملکرد خوبی نداشتیم و این یک واقعیت است. ادریس گایا هم مصدوم شد تا او هم به فهرست غایبان تیم اضافه شود.

توخل در پایان گفت: هم در خط دفاعی و هم در حمله شب خوبی را تجربه نکردیم. به صراحت بگویم که این پاری سن ژرمن نبود. اکنون زمان مناسبی برای عصبانیت نیست. ما عصبانی نمی شویم و تمرکز خود را از دست نمی دهیم بلکه با آرامش و اعتمادی که به خود داریم به کارمان ادامه می دهیم و اطمینان داریم که در دیدارهای بعدی بهتر ظاهر خواهیم شد.

انتهای پیام

Radio Eram

FREE
VIEW