توتی به کرونا مبتلا شد

توتی به کرونا مبتلا شد تست کرونای اسطوره فوتبال ایتالیا مثبت اعلام شد. به گزارش ایسنا و به نقل از آس، فرانچسکو توتی به ویروس کرونا مبتلا شده است. ستاره سابق رم پس از این که تب داشت و احساس خستگی می کرد تست کووید ۱۹ داد و مشخص شد به این ویروس مبتلا شده است. تست ایلاری بلازی، همسر توتی نیز مثبت بود. علائم هر دو نفر خفیف است و در خانه شان در تورینو قرنطینه هستند. برای نخستین بار نیست که خانواده توتی از ویروس کرونا ضربه می بیند. یک ماه پیش مادر اسطوره فوتبال ایتالیا بدون اینکه علائمی داشته باشد به کووید ۱۹ مبتلا شده بود. با این حال سخت ترین ضربه از دست دادن پدرش انزو بود. او نیز به کرونا مبتلا شده بود و دوازدهم اکتبر به دلیل این بیماری جانش را از دست داد. انتهای پیام

توتی به کرونا مبتلا شد

توتی به کرونا مبتلا شد

تست کرونای اسطوره فوتبال ایتالیا مثبت اعلام شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، فرانچسکو توتی به ویروس کرونا مبتلا شده است. ستاره سابق رم پس از این که تب داشت و احساس خستگی می کرد تست کووید ۱۹ داد و مشخص شد به این ویروس مبتلا شده است. تست ایلاری بلازی، همسر توتی نیز مثبت بود. علائم هر دو نفر خفیف است و در خانه شان در تورینو قرنطینه هستند.

برای نخستین بار نیست که خانواده توتی از ویروس کرونا ضربه می بیند. یک ماه پیش مادر اسطوره فوتبال ایتالیا بدون اینکه علائمی داشته باشد به کووید ۱۹ مبتلا شده بود.

با این حال سخت ترین ضربه از دست دادن پدرش انزو بود. او نیز به کرونا مبتلا شده بود و دوازدهم اکتبر به دلیل این بیماری جانش را از دست داد.

انتهای پیام