خانه / بالا / تهدید موشکی اسرائیل در خطبه های نماز جمعه؛ دفاعیات آخرالزمانی از سپاه

تهدید موشکی اسرائیل در خطبه های نماز جمعه؛ دفاعیات آخرالزمانی از سپاه

محسن کوهکن نماینده پیشین مجلس گفته بی‌اطلاع نیستیم که آمریکایی‌ها و اسرائیلی‌ها بحث ظهور حضرت مهدی را جدی گرفته‌اند و در بخش‌هایی به جد دارند کار می‌کنند!

«محبت نیوز»- در ایران، ۲۳ فروردین ۹۸، اولین جمعه پس از قرارگرفتن سپاه پاسداران در فهرست سازمان‎های تروریستی امامان جمعه سراسر کشور در خطبه‎های نماز به آمریکا و اسرائیل و غربی‎ها حمله کردند. برخی از آن‎ها نیز مثل محمدعلی موحدی کرمانی لباس سپاهی به تن کردند تا حمایت خود از این ارگان نظامی را بیشتر آشکار شدند.

او در بخشی از خطبه‎های خود گفت: «ای ترامپ بیچاره؛ هنوز سپاه را نشناختی، سپاه مانند کوه راسخ ایستاده و دستاوردهای انقلاب را حفظ می‌کند، در ولایت ذوب است و خادم مردم است و در رفع گرفتاری مردم پیشگام است و در دل مردم جا دارد. ای ترامپ با دم شیر بازی نکن! سپاه می‌تواند اگر رهبر اجاره دهد با قدرت موشکی خود تل‌آویو را با خاک یکسان کند.»
کارگزاران نظام به ویژه آن‎هایی که بیشتر ادعای ولایتمداری می‎کنند در حمایت از سپاه از یکدیگر سبقت می‎گیرند. برخی آن‌چنان غرق در دفاع شدند که توهم و یاوه‌سرایی رسیده‌اند. یکی از آن‎ها محسن کوهکن نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی است که با اشاره به قرارگرفتن سپاه پاسداران در فهرست سازمان‎های تروریستی مدعی شده آن را با «ظهور امام زمان» و مسائل آخرالزمانی مرتبط دانسته است.
او در گفتگو با ایلنا در اظهاراتی نه چندان واضح به همزمانی وقوع سیل در ایران و قرار گرفتن سپاه در فهرست سازمان‏های تروریستی و همزمانی آن با ولادت امام سوم شیعیان «امام حسین» اشاره کرده و گفته «بی‌اطلاع نیستیم که آمریکایی‌ها و اسرائیلی‌ها بحث ظهور حضرت مهدی را جدی گرفته‌اند و در بخش‌هایی به جد دارند کار می‌کنند. چون مکاتب و ادیان دیگر الهی هم اشاره دارند که دوره آخرالزمان چنین اتفاقاتی می‌افتد. آن‌ها نگاه می‌کنند و می‌بینند کسانی که ادعاهایی داشتند خیلی کارهای نشدنی را با همین ساز و کارهای خودشان شدنی کردند.»
وی تاکید کرده: «…همه تصمیمات آن‌ها اینگونه است اما جاهایی دستپاچه می‌شوند و همه جوانب امر را نمی‌توانند مدنظر بگیرند اینجاست که به چیزهایی اولویت می‌دهند اما از مسائل دیگر غافل می‌شوند»!

همچنین بررسی کنید

«سپنتا نیکنام» از تبعیض علیه زرتشتیان انتقاد کرد

سپنتا نیکنام، رییس انجمن زرتشتیان یزد از اعمال محدودیت‌های امنیتی برای برگزاری «جشن سده» و …

هزاران لهستانی در حمایت از ارزش‌های تمدن مسیحی در کشورشان، راهپیمایی کردند

رابرت باکیویچ، یکی از برگزارکنندگان این راهپیمایی گفت: «ما باید به ریشه‌های خود بازگردیم. امروز …

Translate »
"
2016

Watch Dragon ball super