تنها اماکن گردشگری روباز یزد مجاز به فعالیت هستند

تنها اماکن گردشگری روباز یزد مجاز به فعالیت هستند ایسنا/یزد مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یزد از محدودیت‌های جدید کرونایی و تداوم تعطیلی اماکن گردشگری جز اماکن روباز خبر داد. «سیدمصطفی فاطمی» در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، به دنبال اعمال محدودیت‌های جدید ستاد کرونای استان یزد، از تعطیلی تمام موزه‌ها و اماکن گردشگری عمومی جز مجموعه‌های روباز تا پایان هفته جاری خبر داد. مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یزد در ادامه اظهار کرد: تمام مراکز عرضه و فروش صنایع دستی نیز مانند دیگر صنوف تا ساعت ۱۶:۳۰ فعال و پس از این ساعت نیز تعطیل خواهند شد. این مسئول ضمن ابراز همدردی با جامعه متضرر گردشگری خواستار همکاری در خصوص همراهی با مصوبات ستاد کرونا شد. انتهای پیام

تنها اماکن گردشگری روباز یزد مجاز به فعالیت هستند

تنها اماکن گردشگری روباز یزد مجاز به فعالیت هستند

ایسنا/یزد مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یزد از محدودیت‌های جدید کرونایی و تداوم تعطیلی اماکن گردشگری جز اماکن روباز خبر داد.

«سیدمصطفی فاطمی» در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، به دنبال اعمال محدودیت‌های جدید ستاد کرونای استان یزد، از تعطیلی تمام موزه‌ها و اماکن گردشگری عمومی جز مجموعه‌های روباز تا پایان هفته جاری خبر داد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یزد در ادامه اظهار کرد: تمام مراکز عرضه و فروش صنایع دستی نیز مانند دیگر صنوف تا ساعت ۱۶:۳۰ فعال و پس از این ساعت نیز تعطیل خواهند شد.

این مسئول ضمن ابراز همدردی با جامعه متضرر گردشگری خواستار همکاری در خصوص همراهی با مصوبات ستاد کرونا شد.

انتهای پیام