تقوی: هیچ تیمی بدون تست کرونا وارد سالن نمی‌شود

تقوی: هیچ تیمی بدون تست کرونا وارد سالن نمی‌شود دور رفت لیگ برتر والیبال در حالی از فردا مجددا شروع‌ می‌شود که دو تیم مدعی فولاد سیرجان و شهداب به مصاف یکدیگر خواهند رفت. به گزارش ایسنا، ادامه رقابت‌های دور رفت لیگ برتر والیبال ایران در حالی از فردا ۱۸ آبان پیگیری می‌شود که طبق تصمیم باشگاه‌ها و فدراسیون، باقی مسابقات دور رفت به صورت متمرکز و در تهران پیگیری خواهد شد. به این ترتیب بازی‌های هفته نخست به صورت متمرکز در روزهای یک‌شنبه، سه‌شنبه و پنج‌شنبه این هفته برگزار می‌شوند که در حساس‌ترین دیدار فردا به میزبانی سالن فدراسیون، فولاد سیرجان صدرنشین با شهداب یزد دیگر مدعی لیگ دیدار خواهد کرد. میلاد تقوی، دبیر فدراسیون والیبال در مورد شروع مسابقات از فردا، توضیح داد: فدراسیون به شدت پیگیر مسائل اجرایی از جمله اجرای پروتکل‌های بهداشتی است تا با توجه به حساسیت ماجرا لیگ خوبی را داشته باشیم. او در پاسخ به این سوال که آیا همه تیم‌ها برای حضور در بازی‌های فردا تست داده‌اند؟ اظهار کرد: الان که تیم سیرجان در سالن تمرین می‌کند تست داده است و در غیر این صورت اجازه ورود به سالن را نمی‌دادیم...

تقوی: هیچ تیمی بدون تست کرونا وارد سالن نمی‌شود

تقوی: هیچ تیمی بدون تست کرونا وارد سالن نمی‌شود

دور رفت لیگ برتر والیبال در حالی از فردا مجددا شروع‌ می‌شود که دو تیم مدعی فولاد سیرجان و شهداب به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش ایسنا، ادامه رقابت‌های دور رفت لیگ برتر والیبال ایران در حالی از فردا ۱۸ آبان پیگیری می‌شود که طبق تصمیم باشگاه‌ها و فدراسیون، باقی مسابقات دور رفت به صورت متمرکز و در تهران پیگیری خواهد شد.

به این ترتیب بازی‌های هفته نخست به صورت متمرکز در روزهای یک‌شنبه، سه‌شنبه و پنج‌شنبه این هفته برگزار می‌شوند که در حساس‌ترین دیدار فردا به میزبانی سالن فدراسیون، فولاد سیرجان صدرنشین با شهداب یزد دیگر مدعی لیگ دیدار خواهد کرد.

میلاد تقوی، دبیر فدراسیون والیبال در مورد شروع مسابقات از فردا، توضیح داد: فدراسیون به شدت پیگیر مسائل اجرایی از جمله اجرای پروتکل‌های بهداشتی است تا با توجه به حساسیت ماجرا لیگ خوبی را داشته باشیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا همه تیم‌ها برای حضور در بازی‌های فردا تست داده‌اند؟ اظهار کرد: الان که تیم سیرجان در سالن تمرین می‌کند تست داده است و در غیر این صورت اجازه ورود به سالن را نمی‌دادیم. تست‌ها ده روزه هستند و به شدت در اجرای پروتکل‌ها حساس هستیم. هر تیمی هم که احیانا فردا جواب تست معتبری نداشته باشد وارد سالن بازی نمی‌شود.

دبیر فدراسیون ‌والیبال در پاسخ به این سوال که آیا امکانات لازم در هر دو سالن برای پیگیری بازی‌ها فراهم شده است؟ تصریح کرد: فدراسیون در تلاش است بهترین میزبانی در تهران صورت بگیرد و در حال حاضر هم هر دو سالن فدراسیون و خانه والیبال تهران آماده هستند.

برنامه کامل بازی‌های روز یک‌شنبه و هفته نخست در شیوه متمرکز، به شرح زیر است:

لبنیات هراز آمل – راهیاب ملل مریوان (خانه والیبال)

فولاد سیرجان – شهداب یزد (فدراسیون)

شهرداری گنبد – خاتم اردکان (خانه والیبال)

فولاد مبارکه سپاهان – آذر باتری ارومیه (فدراسیون)

شهرداری ارومیه – هورسان رامسر (خانه والیبال)

سایپا تهران – شهرداری قزوین (فدراسیون)

انتهای پیام