خانه / حقوق بشر / تعیین زمان و شعبه رسیدگی به اتهامات خسرو صادقی بروجنی در دادگاه انقلاب تهران

تعیین زمان و شعبه رسیدگی به اتهامات خسرو صادقی بروجنی در دادگاه انقلاب تهران

خبرگزاری هرانا – جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات خسرو صادقی بروجنی، دانش آموخته‌ی جامعه شناسی، در تاریخ ۶ مردادماه و در شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب تهران برگزار خواهد شد. وی در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ماه پس از احضار به دادسرای اوین، بازداشت و پس از تفهیم اتهام در تاریخ ۲۳ اردیبهشت ماه با تودیع قرار وثیقه آزاد شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات خسرو صادقی بروجنی در تاریخ ۶ مردادماه ۹۸ و در شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب تهران به ریاست قاضی محمد مقیسه برگزار خواهد شد.

اتهامات مطروحه علیه آقای صادقی بروجنی “توهین به بنیانگذار”، “فعالیت تبلیغی علیه نظام” و “اجتماع و تبانی به قصد ارتکاب جرم علیه امنیت ملی داخلی و خارجی” عنوان شده است.

خسرو صادقی بروجنی در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ماه سال جاری پس از احضار به شعبه ۲ دادسرای اوین بازداشت و مورد تفهیم اتهام و بازجویی قرار گرفت. قرار بازداشت وی نهایتا به قرار وثیقه ۳۰۰ میلیون تومانی تغییر داده شد.

وی در تاریخ ۲۳ اردیبهشت ماه ۹۸ با تودیع قرار وثیقه ۳۰۰ میلیون تومانی و تا پایان مراحل دادرسی از زندان اوین آزاد شد.

لازم به ذکر است خسرو صادقی بروجنی دانش آموخته‌ی جامعه شناسی است که در سال‌های اخیر ضمن پژوهش در حوزه‌ی نئولیبرالیسم و اقتصاد سیاسی ایران، مقالات متعددی را در این زمینه نوشته است. کتاب “نئولیبرالیسم در بوته نقد” مجموعه‌ای از مقالات ایشان است که توسط نشر اچ.اند.اس مدیا (H&S Media) در انگلستان منتشر شد. کتاب جهانی‌سازی و نابرابری نیز به قلم وی توسط انتشارات پرسش در سال ۱۳۹۰ منتشر شده است.

نوشته تعیین زمان و شعبه رسیدگی به اتهامات خسرو صادقی بروجنی در دادگاه انقلاب تهران اولین بار در خبرگزاری هرانا پدیدار شد.

همچنین بررسی کنید

فوت شهروندی که در مقابل بنیاد شهید قم اقدام به خودسوزی کرده بود

خبرگزاری هرانا – فرزند یکی از جان باختگان جنگ ایران و عراق که روز گذشته …

زهرا جمالی بازداشت شد

خبرگزاری هرانا – زهرا جمالی، شهروند ساکن تهران شب گذشته در منزل خواهر خود توسط …

Translate »
"
2016

Watch Dragon ball super