تعویق لیگ به نفع تیم ما بود

تعویق لیگ به نفع تیم ما بود ایسنا/قم کاپیتان تیم فوتسال فردوس قم گفت: با تعویق لیگ برتر و تمرینات بیشتر آمادگی بدنی تیم ما بیشتر شده است و به شرایط ایده آل تری رسیده‌ایم. ناصر اطمینان در گفت‌وگو با ایسنا عنوان کرد: شرایط تیم ما خوب است؛ اگر چه در ابتدا از لحاظ بدنی ضعف زیادی داشتیم اما با تعویق بازی های لیگ‌برتر توانستیم تمرینات بیشتری انجام دهیم و آمادگی تیم بالاتر رفته است. وی افزود: جوانانی که به تیم ما اضافه شده اند جوانان مستعدی هستند و امیدواریم با آن‌ها نتایج خوبی کسب کنیم. کاپیتان این فصل نماینده استان قم در لیگ‌برتر فوتسال کشور تصریح کرد: اضافه شدن جوانان در کنار معایبی که دارد مزایای زیادی هم دارد که از جمله این مزایا می‌توان به بالا رفتن دوندگی تیم در طول بازی‌ها اشاره کرد. وی ادامه داد: با وجود اینکه جوانان تجربه زیادی برای حضور درلیگ برتر ندارند اما با انگیزه بالایی که دارند می‌توانند تاثیر بسزایی در موفقیت تیم داشته باشند. اطمینان اظهار کرد: با انجام بازی های دوستانه می‌توانیم جوانان را برای بازی بهتر و با تجربه تر در لیگ برتر آماده کنیم. وی در پایان افزود: تمام تل..

تعویق لیگ به نفع تیم ما بود

تعویق لیگ به نفع تیم ما بود

ایسنا/قم کاپیتان تیم فوتسال فردوس قم گفت: با تعویق لیگ برتر و تمرینات بیشتر آمادگی بدنی تیم ما بیشتر شده است و به شرایط ایده آل تری رسیده‌ایم.

ناصر اطمینان در گفت‌وگو با ایسنا عنوان کرد: شرایط تیم ما خوب است؛ اگر چه در ابتدا از لحاظ بدنی ضعف زیادی داشتیم اما با تعویق بازی های لیگ‌برتر توانستیم تمرینات بیشتری انجام دهیم و آمادگی تیم بالاتر رفته است.

وی افزود: جوانانی که به تیم ما اضافه شده اند جوانان مستعدی هستند و امیدواریم با آن‌ها نتایج خوبی کسب کنیم.

کاپیتان این فصل نماینده استان قم در لیگ‌برتر فوتسال کشور تصریح کرد: اضافه شدن جوانان در کنار معایبی که دارد مزایای زیادی هم دارد که از جمله این مزایا می‌توان به بالا رفتن دوندگی تیم در طول بازی‌ها اشاره کرد.

وی ادامه داد: با وجود اینکه جوانان تجربه زیادی برای حضور درلیگ برتر ندارند اما با انگیزه بالایی که دارند می‌توانند تاثیر بسزایی در موفقیت تیم داشته باشند.

اطمینان اظهار کرد: با انجام بازی های دوستانه می‌توانیم جوانان را برای بازی بهتر و با تجربه تر در لیگ برتر آماده کنیم.

وی در پایان افزود: تمام تلاش خود را برای کسب نتیجه خوب و در خور شان استان قم انجام می‌دهیم و امیداوریم تا تلاش های ما مثمر ثمر واقع شده و در پایان لیگ موفق باشیم.

انتهای پیام