تعطیلی استخرها و مشکل شناگر کم بینا برای آماده سازی خود جهت حضور در پارالمپیک

تعطیلی استخرها و مشکل شناگر کم بینا برای آماده سازی خود جهت حضور در پارالمپیک شناگر کم بینا گفت: هر چند از زمان شیوع ویروس کرونا تا الان تمرینات آمادگی جسمانی خود را متوقف نکرده ام و هفته ای ۹ جلسه تمرین دارم اما در شنا آن چیزی که رکورد را تعیین می کند تمرینات آبی است نه بدنسازی. محمدحسین کریمی در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: از زمان شیوع ویروس کرونا در کشور و با تعطیلی سالن‌های ورزشی و استخرها سعی کردم تمرینات بدنسازی خود را به طور مرتب در منزل پیگیری کنم تا از نظر بدنی دچار افت نشوم، به طوری که در طول هفته ۹ جلسه صبح و بعدازظهر تمرینات بدنسازی دارم و الان از نظر آمادگی بدنی در شرایط خوبی قرار دارم. وی گفت: یکی از مشکلاتی که با آن مواجه هستم تعطیلی استخرها و نداشتن تمرینات آبی است، به طوری که ۷ ماه است هیچ تمرین آبی نداشتم و این مساله سبب افت رکوردم شده است. کریمی تصریح کرد: با توجه به این که رکورد ورودی بازیهای پارالمپیک توکیو را کسب کرده ام امیدوارم فدراسیون و کمیته ملی پارالمپیک شرایطی را فراهم کنند که با رعایت پروتکل های بهداشتی بتوانیم از تمرینات آبی نیز برخوردار شوم. وی گف..

تعطیلی استخرها و مشکل شناگر کم بینا برای آماده سازی خود جهت حضور در پارالمپیک

تعطیلی استخرها و مشکل شناگر کم بینا برای آماده سازی خود جهت حضور در پارالمپیک

شناگر کم بینا گفت: هر چند از زمان شیوع ویروس کرونا تا الان تمرینات آمادگی جسمانی خود را متوقف نکرده ام و هفته ای ۹ جلسه تمرین دارم اما در شنا آن چیزی که رکورد را تعیین می کند تمرینات آبی است نه بدنسازی.

محمدحسین کریمی در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: از زمان شیوع ویروس کرونا در کشور و با تعطیلی سالن‌های ورزشی و استخرها سعی کردم تمرینات بدنسازی خود را به طور مرتب در منزل پیگیری کنم تا از نظر بدنی دچار افت نشوم، به طوری که در طول هفته ۹ جلسه صبح و بعدازظهر تمرینات بدنسازی دارم و الان از نظر آمادگی بدنی در شرایط خوبی قرار دارم.

وی گفت: یکی از مشکلاتی که با آن مواجه هستم تعطیلی استخرها و نداشتن تمرینات آبی است، به طوری که ۷ ماه است هیچ تمرین آبی نداشتم و این مساله سبب افت رکوردم شده است.

کریمی تصریح کرد: با توجه به این که رکورد ورودی بازیهای پارالمپیک توکیو را کسب کرده ام امیدوارم فدراسیون و کمیته ملی پارالمپیک شرایطی را فراهم کنند که با رعایت پروتکل های بهداشتی بتوانیم از تمرینات آبی نیز برخوردار شوم.

وی گفت: بزرگترین هدف من شرکت در بازی‌های پارالمپیک توکیو است، امیدوارم کمیته ملی پارالمپیک در این دوره از بازیها با حمایت از شناگران شرایطی را فراهم کند که برای اولین بار از بخش نابینایان و کم بینایان نیز یک شناگر عازم پارالمپیک شود.

کریمی در پایان افزود: در حال حاضر به سختی تمرین می کنم که حتی اگر به توکیو هم اعزام نشدم خود را برای شرکت در بازیهای پاراآسیایی چین آماده نگه دارم تا به بهترین نتیحه دست پیدا کنم.

انتهای پیام