خانه / ویدیو های تی وی پلاس / تعرض وحشیانه ۴ مرد به دختر بچه ۹ ساله

تعرض وحشیانه ۴ مرد به دختر بچه ۹ ساله

تعرض وحشیانه ۴ مرد به دختر بچه ۹ ساله؛ مادر قربانی: زمانی که به اتاق برگشتم با واقعیت تلخی رو به رو شدم + عکس
مادر یک دختر ۹ ساله که برای مصرف شیشه به منزل دوستش رفته بود دخترش را در خواب در اتاقی دیگر تنها گذاشت تا مورد تجاوز ۴ نفر مرد شرور قرار گیرد.
در شهر یوتای آمریکا ۴ مرد به جرم شرارت و تجاوز به یک دختر ۹ ساله در حالی‌که مادرش در گاراژ خانه مشغول مصرف مواد مخدر شیشه بود، به زندان محکوم شدند.
دختر ۹ ساله به همراه مادرش به منزلی رفتند تا با زنی که مادرش با وی در زندان آشنا شده بود ملاقات کنند. مادر دخترش را در اتاقی دیگر روی کاناپه خواباند و با دوستش برای مصرف شیشه به گاراژ منزل رفتند.
وقتی که مادر به اتاق برگشت دید که دخترش در‌حالی‌که لباس‌هایش وضعیتی نامرتب دارد روی کاناپه نشسته و بسیار ناراحت و آشفته است، دختر به مادرش گفت که ۴ نفر مرد در داخل خانه‌ او را به زور به اتاق خواب منزل برده و به‌صورت وحشیانه‌ای به او تجاوز کرده‌اند.
دختر به مادرش گفت که یکی از متجاوزان او را تهدید کرده است که اگر در مورد اتفاقی که در آن منزل برایش افتاده به کسی چیزی بگوید،‌ او را خواهد کشت.
مادر بلافاصله موضوع را به پلیس گزارش داد و دختر یکی از ۴ شرور متجاوز را به نام«لارسون جیمز ران دیو» ۳۶ ساله از روی عکسش شناسایی و پلیس او را بازداشت کرد.
ران دیو در بازجویی اولیه به پلیس گفت که ۳ مرد شرور دیگر به همراه دوست مادر دختر ۹ ساله جهت انجام کارهای شخصی به شهر «مونتانا» سفر کرده‌اند و او نمی‌داند که چه زمانی به یوتا بازمی‌گردند.
بر اساس گزارش کلانتر «یونیتا کانتی»، ۳ مرد متجاوز دیگر به نام‌های «جوزیا ران دیو» ۲۰ ساله،‌«جری فتایپ» ۲۹ ساله و «رندال فلتایپ» ۲۶ ساله دستگیر شدند.
پلیس پس از اخذ حکم بازرسی محل وقوع جرم، به بازرسی منزل متهمان پرداخت مدارک جرم را از اتاق خواب خانه به اضافه مواد مخدر ماری‌جوانا و شیشه کشف و ضبط کرد.
اگرچه متهم اصلی پرونده لارسون ران‌دو حاضر شد با پلیس همکاری کند ما با رد اتهامات وارده به خودش گفت که او در ارتکاب این جرم نقشی نداشته است.

همچنین بررسی کنید

واکنش هنرمندان ایرانی در داخل و خارج کشور به اعتراض گسترده مردم!

صدای آمریکا : تظاهرات اعتراضی مردم ایران در شهرهای مختلف بازتاب گسترده ای در شبکه …

حمایت فرح پهلوی از اعتراض‌های مردم ایران؛ «نور بر تاریکی پیروز خواهد شد»

حمایت فرح پهلوی از اعتراض‌های مردم ایران؛ «نور بر تاریکی پیروز خواهد شد» شهبانو فرح …

Translate »
"
2016

Watch Dragon ball super