تعداد مصدومان زمین‌لرزه کهگیلویه و بویراحمد به ۶۳ نفر افزایش یافت

تعداد مصدومان زمین‌لرزه کهگیلویه و بویراحمد به ۶۳ نفر افزایش یافت استاندار کهگیلویه و بویراحمد روز پنجشنبه ۳۰ بهمن از افزایش شمار مصدومان زلزله شهر سی‌سَخت به ۶۳ نفر خبر داد. حسین کلانتری خسارات وارده بر اثر زلزله را «جدی» توصیف کرد و گفت که «منازل بین ۱۰ تا ۱۰۰ درصد آسیب دیده است». شهر سی‌سَخت، مرکز شهرستان دنا، و همچنین یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویر احمد، شامگاه ۲۹ بهمن شاهد زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۵.۶ درجه بودند. این زمین‌لرزه در ساعت ۲۲ و پنج دقیقه به وقت محلی روی داد و کانون آن در عمق ۱۰ کیلومتری زمین گزارش شده است. گزارش‌های اولیه سازمان اورژانس کشور حاکی از آن بود که ۴۴ نفر شامل چهار نفر در سمیرم و ۴۰ نفر در شهرستان دنا بر اثر زلزله دچار آسیب دیدگی شده‌اند. اما استاندار کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد که شمار مجروحان به ۶۳ نفر رسیده، اگرچه اکثر آنان در سی‌سخت درمان شده‌اند. آقای کلانتری همچنین گفت که ۲۵ نفر از مصدومان به بیمارستان منتقل شده‌اند و عملیات امدادی ادامه دارد. پیش از این گزارش شده بود که حال دو نفر از مجروحان وخیم است. با استفاده از گزارش‌های خبرگزاری مهر و وب..

تعداد مصدومان زمین‌لرزه کهگیلویه و بویراحمد به ۶۳ نفر افزایش یافت

استاندار کهگیلویه و بویراحمد روز پنجشنبه ۳۰ بهمن از افزایش شمار مصدومان زلزله شهر سی‌سَخت به ۶۳ نفر خبر داد.

حسین کلانتری خسارات وارده بر اثر زلزله را «جدی» توصیف کرد و گفت که «منازل بین ۱۰ تا ۱۰۰ درصد آسیب دیده است».

شهر سی‌سَخت، مرکز شهرستان دنا، و همچنین یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویر احمد، شامگاه ۲۹ بهمن شاهد زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۵.۶ درجه بودند.

این زمین‌لرزه در ساعت ۲۲ و پنج دقیقه به وقت محلی روی داد و کانون آن در عمق ۱۰ کیلومتری زمین گزارش شده است.

گزارش‌های اولیه سازمان اورژانس کشور حاکی از آن بود که ۴۴ نفر شامل چهار نفر در سمیرم و ۴۰ نفر در شهرستان دنا بر اثر زلزله دچار آسیب دیدگی شده‌اند. اما استاندار کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد که شمار مجروحان به ۶۳ نفر رسیده، اگرچه اکثر آنان در سی‌سخت درمان شده‌اند.

آقای کلانتری همچنین گفت که ۲۵ نفر از مصدومان به بیمارستان منتقل شده‌اند و عملیات امدادی ادامه دارد.

پیش از این گزارش شده بود که حال دو نفر از مجروحان وخیم است.

با استفاده از گزارش‌های خبرگزاری مهر و وبسایت تابناک/ س.ن/ک.ر
Radio Eram

FREE
VIEW