تصمیم به برگزاری آنلاین کلاس‌های دانشگاه آمریکایی پس از ابتلای اعضا به کووید-19

تصمیم به برگزاری آنلاین کلاس‌های دانشگاه آمریکایی پس از ابتلای اعضا به کووید-19 دانشگاه آمریکایی "تاوسان"(Towson) پس از ابتلای چند تن از اعضای خود به "کووید-۱۹"، کلاس‌های خود را به طور موقت به صورت آنلاین برگزار می‌کند. به گزارش ایسنا به نقل از سی‌ان‌ان، دانشگاه "تاوسان"(Towson) در مریلند آمریکا اعلام کرد که پس از مثبت شدن تست کرونای ۵۵ نفراز اعضای این دانشگاه، کلاس‌های خود را موقتا، به صورت آنلاین برگزار می‌کند. از میان ۶۲۷ تست کرونایی که در روزهای چهارشنبه ۱۹ اوت و پنجشنبه ۲۰ اوت از اعضای دانشگاه گرفته شد، تست ۵۵ نفر مثبت شد. این میزان برابر با ۸.۸ درصد است که بالاتر از دستورالعمل‌ها است که توصیه شده این میزان پنج درصد یا پایین‌تر باشد. دانشگاه تاوسان اعلام کرد : قبل از بازگشت دانشجویان به دانشگاه در ترم آتی، باید تست کرونای تمامی دانشجویان، اعضا، پرسنل و کارکنان پیمانکار منفی باشد. این دانشگاه گفت که تمامی ۵۵ فرد مبتلا در حال حاضر در محوطه دانشگاه حضور ندارند. با توجه به تست‌های مثبت، دانشگاه تاوسان کلاس‌های خود را از تاریخ ۳۰ اوت به صورت آنلاین برگزار می‌کند. همچنین تمامی ف..

تصمیم به برگزاری آنلاین کلاس‌های دانشگاه آمریکایی پس از ابتلای اعضا به کووید-19

تصمیم به برگزاری آنلاین کلاس‌های دانشگاه آمریکایی پس از ابتلای اعضا به کووید-19

دانشگاه آمریکایی "تاوسان"(Towson) پس از ابتلای چند تن از اعضای خود به "کووید-۱۹"، کلاس‌های خود را به طور موقت به صورت آنلاین برگزار می‌کند.

به گزارش ایسنا به نقل از سی‌ان‌ان، دانشگاه "تاوسان"(Towson) در مریلند آمریکا اعلام کرد که پس از مثبت شدن تست کرونای ۵۵ نفراز اعضای این دانشگاه، کلاس‌های خود را موقتا، به صورت آنلاین برگزار می‌کند.

از میان ۶۲۷ تست کرونایی که در روزهای چهارشنبه ۱۹ اوت و پنجشنبه ۲۰ اوت از اعضای دانشگاه گرفته شد، تست ۵۵ نفر مثبت شد.

این میزان برابر با ۸.۸ درصد است که بالاتر از دستورالعمل‌ها است که توصیه شده این میزان پنج درصد یا پایین‌تر باشد.

دانشگاه تاوسان اعلام کرد : قبل از بازگشت دانشجویان به دانشگاه در ترم آتی، باید تست کرونای تمامی دانشجویان، اعضا، پرسنل و کارکنان پیمانکار منفی باشد.

این دانشگاه گفت که تمامی ۵۵ فرد مبتلا در حال حاضر در محوطه دانشگاه حضور ندارند.

با توجه به تست‌های مثبت، دانشگاه تاوسان کلاس‌های خود را از تاریخ ۳۰ اوت به صورت آنلاین برگزار می‌کند.

همچنین تمامی فعالیت‌های حضوری در دانشگاه به مدت یک هفته لغو گردید.

دانشگاه تاوسان در بیانیه‌ی خود همچنین اعلام کرد که این اقدام موقت برای حفظ سلامتی و ایمنی جامعه دانشگاهی ما که در اولویت ما قرار دارد، بسیار حیاتی است.

این اقدامات با توجه به نگرانی‌ دانشجویان، اعضا و کارمندان صورت گرفته است زیرا دانشگاه تاوسان از جمله دانشگاه‌های آمریکایی است که تعداد زیادی از موارد ابتلا را گزارش داده است.

انتهای پیام

Radio Eram

FREE
VIEW