تشریح برنامه‌های تربیت بدنی ارتش در هفته دفاع مقدس

تشریح برنامه‌های تربیت بدنی ارتش در هفته دفاع مقدس رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش به تشریح برنامه‌های تربیت بدنی ارتش در هفته دفاع مقدس پرداخت. امیر سرتیپ دوم جمشید فولادی در گفت و گو با ایسنا، درباره برنامه‌های تربیت بدنی ارتش در هفته دفاع مقدس اظهار کرد: ورزش و حفظ آمادگی جسمانی نیروهای مسلح و ارتش از اولویت‌های اصلی در شرایط کرونایی است که ما از این موضوع غافل نماندیم و بر اساس دستور العمل‌های ستاد ملی کرونای ورزش یکسری فعالیت‌های بدنی را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به باشگاه‌های ورزشی و یکان‌های ارتش ابلاغ کردیم که در چه رشته‌های می‌تواند در این شرایط فعالیت داشته باشند. البته این شرایط در یکان‌های مختلف متفاوت است. وی گفت: در تمام یکان‌های ارتش برای انجام فعالیت‌های بدنی فاصله گذاری اجتماعی به خوبی رعایت می‌شود و ما سعی می‌کنیم با کنترل و بررسی که از یکان‌های مختلف ارتش داریم این مساله را مدنظر قرار دهیم تا مشکلی برای هیچ کدام از نیروهای تربیت بدنی ارتش به وجود نیاید. رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش افزود: در بخش قهرمانی نیز به مناسبت هفته مقدس سعی داریم در ۱۳ رشته ورزشی فعالیت‌های خ..

تشریح برنامه‌های تربیت بدنی ارتش در هفته دفاع مقدس

تشریح برنامه‌های تربیت بدنی ارتش در هفته دفاع مقدس

رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش به تشریح برنامه‌های تربیت بدنی ارتش در هفته دفاع مقدس پرداخت.

امیر سرتیپ دوم جمشید فولادی در گفت و گو با ایسنا، درباره برنامه‌های تربیت بدنی ارتش در هفته دفاع مقدس اظهار کرد: ورزش و حفظ آمادگی جسمانی نیروهای مسلح و ارتش از اولویت‌های اصلی در شرایط کرونایی است که ما از این موضوع غافل نماندیم و بر اساس دستور العمل‌های ستاد ملی کرونای ورزش یکسری فعالیت‌های بدنی را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به باشگاه‌های ورزشی و یکان‌های ارتش ابلاغ کردیم که در چه رشته‌های می‌تواند در این شرایط فعالیت داشته باشند. البته این شرایط در یکان‌های مختلف متفاوت است.

وی گفت: در تمام یکان‌های ارتش برای انجام فعالیت‌های بدنی فاصله گذاری اجتماعی به خوبی رعایت می‌شود و ما سعی می‌کنیم با کنترل و بررسی که از یکان‌های مختلف ارتش داریم این مساله را مدنظر قرار دهیم تا مشکلی برای هیچ کدام از نیروهای تربیت بدنی ارتش به وجود نیاید.

رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش افزود: در بخش قهرمانی نیز به مناسبت هفته مقدس سعی داریم در ۱۳ رشته ورزشی فعالیت‌های خود را تحت عنوان جشنواره فرهنگی ورزشی در رشته‌های دوومیدانی، آمادگی جسمانی، پینگ پونگ، تنیس خاکی و جهت یابی که برخوردی در این رشته‌ها وجود ندارد برگزار کنیم. البته امسال به خاطر بیماری کرونا تعداد رشته‌های ما کاهش پیدا کرده است و در رشته‌های پر خورد همچون جودو، کشتی، تکواندو و رزمی فعالیتی را به مناسبت هفته دفاع مقدس نخواهیم داشت.

فولادی اضافه کرد: برای این که بتوانیم در بین خانواده‌های ارتش ورزش همگانی را توسعه و ترویج دهیم بحث طرح جمعه‌های ورزشی در فضای مجازی را راه اندازی کردیم که در این طرح هر هفته خانواده‌های ارتش در یک رشته ورزشی فعالیت می‌کنند و در پایان هر هفته به نفرات برگزیده جوایز نقدی اهدا می‌شود.

وی با اشاره به لغو کلیه مسابقات جهانی سیزم گفت: امسال قرار بود در ۸ رشته ورزشی در مسابقات جهانی سیزم شرکت کنیم که به خاطر شیوع بیماری کرونا این مسابقات لغو شد.

وی در پایان گفت: کلیه مسابقاتی که در هفته دفاع مقدس در ۱۳ رشته ورزشی برگزار می‌شود بدون حضور تماشاگر و با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی خواهد بود. این جشنواره از امروز آغاز و به مدت دو هفته ادامه خواهد داشت. همچنین برای این که مشکلی برای هیچ کدام از شرکت کنندگان در این رقابت‌ها ایجاد نشود تمامی ورزشکاران قبل از حضور در مسابقات باید تست پزشکی بدهند تا مشکلی از نظر سلامتی برای حضور در این مسابقات نداشته باشند.

انتهای پیام