تساوی سپاهان و آلومینیوم اراک در دیدار دوستانه

تساوی سپاهان و آلومینیوم اراک در دیدار دوستانه ایسنا/مرکزی تیم های فوتبال سپاهان و آلومینیوم اراک در دیداری دوستانه به تساوی دست یافتند. این دیدار از ‌ساعت ۱۶ امروز جمعه در استادیوم نقش جهان اصفهان برگزار شد و دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند. شاگردان رسول خطیبی پیش از این و در دیدارهای دوستانه با یک گل از سد ذوب آهن گذشته و برابر خیبر خرم آباد به تساوی ۲ بر ۲ دست یافته و برابر فجر سپاسی در اراک به تساوی یک بر یک رسیدند. تیم آلومینیوم اراک در اولین دیدار لیگ برتری خود شانزدهم آبان پذیرای نساجی مازندران است. همچنین در حاشیه این دیدار و به مناسبت روز جهانی مربی، بازیکنان تیم فوتبال آلومینیوم اراک با اهدای گل از رسول خطیبی تقدیر کردند. در این مراسم که قبل بازی دوستانه آلومینیوم اراک و سپاهان اصفهان برگزار شد، بازیکنان تیم آلومینیوم از سرمربی و سایر اعضای کادرفنی تیم خود تشکر کردند. انتهای پیام

تساوی سپاهان و آلومینیوم اراک در دیدار دوستانه

تساوی سپاهان و آلومینیوم اراک در دیدار دوستانه

ایسنا/مرکزی تیم های فوتبال سپاهان و آلومینیوم اراک در دیداری دوستانه به تساوی دست یافتند.

این دیدار از ‌ساعت ۱۶ امروز جمعه در استادیوم نقش جهان اصفهان برگزار شد و دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند.

شاگردان رسول خطیبی پیش از این و در دیدارهای دوستانه با یک گل از سد ذوب آهن گذشته و برابر خیبر خرم آباد به تساوی ۲ بر ۲ دست یافته و برابر فجر سپاسی در اراک به تساوی یک بر یک رسیدند.

تیم آلومینیوم اراک در اولین دیدار لیگ برتری خود شانزدهم آبان پذیرای نساجی مازندران است.

همچنین در حاشیه این دیدار و به مناسبت روز جهانی مربی، بازیکنان تیم فوتبال آلومینیوم اراک با اهدای گل از رسول خطیبی تقدیر کردند.

در این مراسم که قبل بازی دوستانه آلومینیوم اراک و سپاهان اصفهان برگزار شد، بازیکنان تیم آلومینیوم از سرمربی و سایر اعضای کادرفنی تیم خود تشکر کردند.

انتهای پیام