خانه / اخبار / ترامپ: اگر پیروز شوم نتیجه انتخابات را می‌پذیرم

ترامپ: اگر پیروز شوم نتیجه انتخابات را می‌پذیرم

دونالد ترامپ، نامزد حزب جمهوری‌خواه در انتخابات آمریکا گفته است: “من کاملا نتیجه این انتخابات ریاست جمهوری بزرگ و تاریخی را می‌پذیرم، اگر برنده شوم.” در عین حال یک زن دیگر آقای ترامپ را به آزار جنسی متهم کرده است.

آقای ترامپ در روزهای اخیر درباره سلامت انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تردیدهایی ابراز کرده و از جمله در مناظره چهارشنبه شب با هیلاری کلینتون درباره پذیرش نتیجه گفت: “شما را در تعلیق نگه می‌دارم.”

نامزد جمهوری‌خواهان امروز گفت اگر انتخابات سالم برگزار شود نتیجه آن را می‌پذیرد اما در عین حال حق اعتراض قانونی را برای خود محفوظ می‌داند.

موضع آقای ترامپ درباره احتمال تقلب در انتخابات آمریکا انتقادهای زیادی را به دنبال داشته است. هیلاری کلینتون در مناظره چهارشنبه گفت موضع آقای ترامپ “منزجرکننده” است.

اتهام جنسی تازه

در حالی که دونالد ترامپ در مناظره شب گذشته گفت هیچ کس به اندازه او به زنان احترام نمی‌گذارد، اتهام جنسی تازه‌ای متوجه آقای ترامپ شده است.

کارنا ویرجینیا، مربی یوگا، گفته است در سال ۱۹۹۸ و در حالی که منتظر ماشین بود تا به خانه برود، دونالد ترامپ به همراه گروهی کوچک به او نزدیک شد. او گفت: “شوکه شدم که شنیدم دارند درباره من حرف می‌زنند. او گفت: ‘این یکی را نگاه! قبلا ندیدیمش، پاهایش را ببین ‘ انگار من یک شیء باشم و نه یک انسان.”

خانم ویرجینیا دونالد ترامپ را متهم کرد که به پستان او دست زده است.

کارنا ویرجینیا کارنا ویرجینیا دهمین زنی است که اتهامات جنسی متوجه دونالد ترامپ می‌کند.

همچنین بررسی کنید

مشاهده چندین مورد بیماری تیفوس در غرب آمریکا

منبع پخش – https://ir.voanews.com/a/health/4622810.html

برخی دغدغه های بیماران مبتلا به سرطان پستان

بر اساس آخرین محاسبات متخصصان در ایران، از هر ۳۰ نفر یک تن به سرطان …

Translate »
"
2016

Watch Dragon ball super