ترامپ: آمریکا رابطه با سازمان جهانی بهداشت را قطع می‌کند

ترامپ: آمریکا رابطه با سازمان جهانی بهداشت را قطع می‌کند دونالد ترامپ پیشتر نیز به شدت از عملکرد سازمان جهانی بهداشت انتقاد کرده بود. دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، روز جمعه ۹ خرداد اعلام کرد، ایالات متحده روابط خود را با سازمان جهانی بهداشت به دلیل عملکرد این نهاد بین المللی در جریان شیوع ویروس کرونا قطع می‌کند. رئیس جمهوری آمریکا سازمان جهانی بهداشت را متهم کرده است که «عروسک خیمه‌شب‌بازی» چین شده است. دونالد ترامپ تاکید کرد که سازمان جهانی بهداشت اصلاحات مورد درخواست آمریکا را انجام نداده است. رئیس جمهوری آمریکا تصریح کرد مقام های چین تعهدات خود برای گزارش دادن در خصوص شیوع ویروس کرونا را نادیده گرفتند و به سازمان جهانی بهداشت فشار وارد کردند که تا «جهان را گمراه» کنند. عملکرد سازمان جهانی بهداشت مورد انتقاد شدید دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا، بوده و او با اعلام اینکه این سازمان «چین‌محور» است، کمک‌های واشینگتن به این سازمان را تعلیق کرد. سازمان جهانی بهداشت در ژنو مستقر است. این سازمان از آژانس‌های تخصصی سازمان ملل است که ۷۲ سال پیش بنا شد. ریاست این نهاد در حال حاضر با ..

ترامپ: آمریکا رابطه با سازمان جهانی بهداشت را قطع می‌کند

دونالد ترامپ پیشتر نیز به شدت از عملکرد سازمان جهانی بهداشت انتقاد کرده بود.
دونالد ترامپ پیشتر نیز به شدت از عملکرد سازمان جهانی بهداشت انتقاد کرده بود.

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، روز جمعه ۹ خرداد اعلام کرد، ایالات متحده روابط خود را با سازمان جهانی بهداشت به دلیل عملکرد این نهاد بین المللی در جریان شیوع ویروس کرونا قطع می‌کند.

رئیس جمهوری آمریکا سازمان جهانی بهداشت را متهم کرده است که «عروسک خیمه‌شب‌بازی» چین شده است.

دونالد ترامپ تاکید کرد که سازمان جهانی بهداشت اصلاحات مورد درخواست آمریکا را انجام نداده است.

رئیس جمهوری آمریکا تصریح کرد مقام های چین تعهدات خود برای گزارش دادن در خصوص شیوع ویروس کرونا را نادیده گرفتند و به سازمان جهانی بهداشت فشار وارد کردند که تا «جهان را گمراه» کنند.

عملکرد سازمان جهانی بهداشت مورد انتقاد شدید دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا، بوده و او با اعلام اینکه این سازمان «چین‌محور» است، کمک‌های واشینگتن به این سازمان را تعلیق کرد.

سازمان جهانی بهداشت در ژنو مستقر است. این سازمان از آژانس‌های تخصصی سازمان ملل است که ۷۲ سال پیش بنا شد. ریاست این نهاد در حال حاضر با تدروس آدانوم، وزیر پیشین بهداشت و امور خارجی اتیوپی است.

تدروس تنها نامزد آفریقا در سال ۲۰۱۶ برای ریاست این سازمان بود و اتحادیه آفریقا و شماری از کشورهای آسیایی از جمله چین نیز از او حمایت می‌کردند. بنا بر گزارش‌ها از سال ۲۰۱۷ ایالات متحده، بریتانیا و کانادا، حامی ریاست دیوید نابارو، از پزشکان بریتانیایی فعال در عرصه بین‌المللی بودند.

Radio Eram

FREE
VIEW