تحرک، توانمندی و افتخارآفرینی شعار هفته ملی پارالمپیک

تحرک، توانمندی و افتخارآفرینی شعار هفته ملی پارالمپیک عکس تزیینی است. ستاد برگزاری روز و هفته ملی پارالمپیک تحرک، توانمندی و افتخارآفرینی را شعار هفته ملی پارالمپیک اعلام کرد. به گزارش ایسنا، با توجه به شرایط موجود و همه‌گیری بیماری کرونا اجرای برنامه‌های روز و هفته ملی پارالمپیک امسال متناسب با شرایط در هر شهر و با رعایت نکات بهداشتی و تأکید بر نسخه‌های مجازی برگزار می‌شود. تحرکت‌، توانمندی و افتخارآفرینی شعار در نظر گرفته شده برای روز و هفته ملی پارالمپیک امسال است. هفته ملی پارالمپیک از پنجم آبان‌ماه که روز پارالمپیک و عصای سفید است آغاز می‌شود و تا ۱۱ آبان ادامه خواهد داشت. برگزاری جشنواره‌های فرهنگی و هنری متناسب با اهداف جنبش پارالمپیک، برگزاری مسابقات ورزشی و مراسم ویژه نابینایان و کم بینایان، تجلیل از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش نابینایان و کم بینایان، تجلیل از کلیه دانش‌آموزان مدال‌آور و دست‌اندرکاران ورزش‌های پارالمپیکی در مدارس استثنایی، تجلیل از قهرمانان، مربیان و دست‌اندرکاران افتخارآفرین پارالمپیکی، همایش بزرگ پیاده‌روی و ویلچررانی، حضور در گلزار شهدا و بیعت با آرمان‌های..

تحرک، توانمندی و افتخارآفرینی شعار هفته ملی پارالمپیک

تحرک، توانمندی و افتخارآفرینی شعار هفته ملی پارالمپیک
عکس تزیینی است.

ستاد برگزاری روز و هفته ملی پارالمپیک تحرک، توانمندی و افتخارآفرینی را شعار هفته ملی پارالمپیک اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، با توجه به شرایط موجود و همه‌گیری بیماری کرونا اجرای برنامه‌های روز و هفته ملی پارالمپیک امسال متناسب با شرایط در هر شهر و با رعایت نکات بهداشتی و تأکید بر نسخه‌های مجازی برگزار می‌شود. تحرکت‌، توانمندی و افتخارآفرینی شعار در نظر گرفته شده برای روز و هفته ملی پارالمپیک امسال است. هفته ملی پارالمپیک از پنجم آبان‌ماه که روز پارالمپیک و عصای سفید است آغاز می‌شود و تا ۱۱ آبان ادامه خواهد داشت.

برگزاری جشنواره‌های فرهنگی و هنری متناسب با اهداف جنبش پارالمپیک، برگزاری مسابقات ورزشی و مراسم ویژه نابینایان و کم بینایان، تجلیل از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش نابینایان و کم بینایان، تجلیل از کلیه دانش‌آموزان مدال‌آور و دست‌اندرکاران ورزش‌های پارالمپیکی در مدارس استثنایی، تجلیل از قهرمانان، مربیان و دست‌اندرکاران افتخارآفرین پارالمپیکی، همایش بزرگ پیاده‌روی و ویلچررانی، حضور در گلزار شهدا و بیعت با آرمان‌های امام (ره) و شهدا، برگزاری برنامه یک روز با پارالمپیک برای کودکان کار خیابان و افراد معلول تحت پوشش بهزیستی از جمله برنامه‌های پیش‌بینی شده در روز و هفته ملی پارالمپیک است.

انتهای پیام