تاکید وزارت بر پرداخت مالیات تکلیفی/ مربی حدادی بدون امضای قرارداد حقوق گرفت!

تاکید وزارت بر پرداخت مالیات تکلیفی/ مربی حدادی بدون امضای قرارداد حقوق گرفت! در جریان مجمع عمومی سالیانه فدراسیون دوومیدانی مشخص شد که مالیات‌های تکلیفی سال‌های ۹۷-۹۸ پرداخت نشده‌ است. به گزارش ایسنا، مجمع عمومی و سالیانه سال‌های ۹۷-۹۸ فدراسیون ‌دوومیدانی ایران از ساعت ۱۰ صبح امروز (دوشنبه) ۱۲ آبان ۱۳۹۸، با ریاست مهدی علی‌نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی وزیر ورزش، با حضور هاشم صیامی رئیس فدراسیون و کیکاووس سعیدی به عنوان نماینده کمیته ملی المپیک در سالن فارسی برگزار شد. این مجمع در حالی از ساعت ۱۰ آغاز شد که با تصمیم‌ مسئولان برگزاری ۴۰ دقیقه ابتدایی این‌ نشست بدون حضور خبرنگاران پیگیری شد. ‌ در ادامه این مجمع حسابرس مسئول عملکرد فدراسیون در زمینه مسائل مالی و مالیات‌ها را بررسی کرد که مشخص شد فدراسیون مالیات تکلیفی سال ۹۷ را از حقوق کارمندان خود کسر کرده اما آن‌ها را پرداخت نکرده است که باعث واکنش رئیس مجمع شد. علی‌نژاد در این‌ مورد گفت: از آقای صیامی خواهش می‌کنم تا این موضوع را هرچه سریع‌تر پیگیری و برطرف کنند چون مشکل ساز می‌شود. وزارت سعی دارد فکری به حال مالیات عملکردی کند ام..

تاکید وزارت بر پرداخت مالیات تکلیفی/ مربی حدادی بدون امضای قرارداد حقوق گرفت!

تاکید وزارت بر پرداخت مالیات تکلیفی/ مربی حدادی بدون امضای قرارداد حقوق گرفت!

در جریان مجمع عمومی سالیانه فدراسیون دوومیدانی مشخص شد که مالیات‌های تکلیفی سال‌های ۹۷-۹۸ پرداخت نشده‌ است.

به گزارش ایسنا، مجمع عمومی و سالیانه سال‌های ۹۷-۹۸ فدراسیون ‌دوومیدانی ایران از ساعت ۱۰ صبح امروز (دوشنبه) ۱۲ آبان ۱۳۹۸، با ریاست مهدی علی‌نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی وزیر ورزش، با حضور هاشم صیامی رئیس فدراسیون و کیکاووس سعیدی به عنوان نماینده کمیته ملی المپیک در سالن فارسی برگزار شد.

این مجمع در حالی از ساعت ۱۰ آغاز شد که با تصمیم‌ مسئولان برگزاری ۴۰ دقیقه ابتدایی این‌ نشست بدون حضور خبرنگاران پیگیری شد. ‌

در ادامه این مجمع حسابرس مسئول عملکرد فدراسیون در زمینه مسائل مالی و مالیات‌ها را بررسی کرد که مشخص شد فدراسیون مالیات تکلیفی سال ۹۷ را از حقوق کارمندان خود کسر کرده اما آن‌ها را پرداخت نکرده است که باعث واکنش رئیس مجمع شد.

علی‌نژاد در این‌ مورد گفت: از آقای صیامی خواهش می‌کنم تا این موضوع را هرچه سریع‌تر پیگیری و برطرف کنند چون مشکل ساز می‌شود. وزارت سعی دارد فکری به حال مالیات عملکردی کند اما مالیات تکلیفی را فدراسیون هرچه سریع‌تر تعیین تکلیف کند.

او افزود: باید به بحث پولشویی دقت کرد چون بسیار مهم است و از آقای مستجاب خواهش می‌کنم که در گزارش مجمع حتما بحث پرداخت مالیات‌های تکلیفی را ذکر کنند تا فدراسیون هم سریع‌تر آن‌ها را برطرف کند.

یکی دیگر از بحث‌های مطرح شده توسط حسابرس که قابل توجه است، نحوه بستن قرارداد با مربی آمریکایی احسان حدادی بود. طبق گفته حسابرس این قرارداد توسط “مک ویلکینز” مربی حدادی به امضا نرسیده اما در هیات رئیسه فدراسیون تصویب شده و فدراسیون به این‌ مربی حقوق پرداخت کرده است.

انتهای پیام