بیش از ۲۰۰ معترض دموکراسی‌خواه در هنگ‌کنگ بازداشت شدند

بخش انگلیسی صدای آمریکا - بیش از ۲۰۰ معترض دموکراسی خواه در هنگ کنگ یکشنبه شب پس از اقدام به تحصن در یک مرکز خرید در محله «مونگ کوک» دستگیر شدند. مقام های مسئول می گویند حدود ۲۳۰ معترض، که سنشان از ۱۲ تا ۶۵ سال بود، بازداشت و به برگزاری تجمع غیرقانونی، کوتاهی در ارائه مدارک شناسایی، و انجام دیگر تخلفات متهم شده‌اند. این اعتراض یکی از چند تظاهرات کوچکی بود که در مراکز خرید این شهر نیمه خودگردان برگزار شد. شرکت کنندگان در اعتراض به عدم دریافت مجوز راهپیمایی «روز مادر» در این تحصن‌ها آواز خواندند، شعار دادند، و پلاکاردهای اعتراضی در دست گرفتند. پلیس ضد شورش برای متفرق کردن معترضان به پاشیدن اسپری فلفل متوسل شد. تنش های سیاسی در آن منطقه پس از آن شدت گرفت که دفتر نمایندگی ارشد پکن در هنگ کنگ اعلام کرد خود را به اجرای قانون محدودیت مداخلات سازمان های دولتی چین در امور آن شهر پایبند نمی داند. در هفته های اخیر ۱۵ کنشگر دموکراسی خواه در هنگ کنگ از جمله مارتین لی، ۸۱ ساله، بازداشت شدند. ایالات متحده این رفتار را محکوم کرده است. هنگ کنگ پیش از همه گیری ویروس کرونا در ماه ها اعتراضات گسترده ضد دو..

بخش انگلیسی صدای آمریکا – بیش از ۲۰۰ معترض دموکراسی خواه در هنگ کنگ یکشنبه شب پس از اقدام به تحصن در یک مرکز خرید در محله «مونگ کوک» دستگیر شدند. مقام های مسئول می گویند حدود ۲۳۰ معترض، که سنشان از ۱۲ تا ۶۵ سال بود، بازداشت و به برگزاری تجمع غیرقانونی، کوتاهی در ارائه مدارک شناسایی، و انجام دیگر تخلفات متهم شده‌اند. این اعتراض یکی از چند تظاهرات کوچکی بود که در مراکز خرید این شهر نیمه خودگردان برگزار شد. شرکت کنندگان در اعتراض به عدم دریافت مجوز راهپیمایی «روز مادر» در این تحصن‌ها آواز خواندند، شعار دادند، و پلاکاردهای اعتراضی در دست گرفتند. پلیس ضد شورش برای متفرق کردن معترضان به پاشیدن اسپری فلفل متوسل شد. تنش های سیاسی در آن منطقه پس از آن شدت گرفت که دفتر نمایندگی ارشد پکن در هنگ کنگ اعلام کرد خود را به اجرای قانون محدودیت مداخلات سازمان های دولتی چین در امور آن شهر پایبند نمی داند. در هفته های اخیر ۱۵ کنشگر دموکراسی خواه در هنگ کنگ از جمله مارتین لی، ۸۱ ساله، بازداشت شدند. ایالات متحده این رفتار را محکوم کرده است. هنگ کنگ پیش از همه گیری ویروس کرونا در ماه ها اعتراضات گسترده ضد دولتی غرق شده بود. جرقه این اعتراضات هنگام مخالفت با لایحه جنجالی استرداد متهمان زده شد. آن تظاهرات به تدریج به دموکراسی‌خواهی فراگیر تغییر پیدا کرد. هنگ کنگ از زمانی که بریتانیا اداره آن را در ۱۹۹۷ به پکن برگرداند از سطحی بالایی از خودگردانی بر مبنای مفهوم «یک کشور، دو سیستم» برخوردار بوده است. اما بسیاری از مردم هنگ کنگ می گویند دولت مرکزی در پکن این خودگردانی را قدم به قدم تضعیف کرده است و به شکل فزاینده ای در امور آن شهر دخالت می کند.

۱۶,۴۵۴ thoughts on “بیش از ۲۰۰ معترض دموکراسی‌خواه در هنگ‌کنگ بازداشت شدند

 1. Холостячка 2 сезон https://bit.ly/39ioLkW Смотреть онлайн шоу Холостячка 2 сезон на СТБ.
  Пост шоу можно смотреть тут. Холостячка стб 2 сезон 1-2 серия

 2. Холостячка 2 сезон https://bit.ly/39ioLkW Смотреть онлайн шоу Холостячка 2 сезон на СТБ.
  Пост шоу можно смотреть тут. Холостячка стб 2 сезон 1-2 серия

 3. Індивідуальні консультації.
  Услуги психолога Онлайн консультация.
  Консультация психолога. Услуги консультации
  психолога. Консультация психолога.
  Консультация психолога онлайн.
  Індивідуальні консультації.

 4. [url=http://ibuyivermectin.com/]can you buy stromectol over the counter[/url]

 5. Cмотреть все сезоны онлайн, Озвучка – Перевод HDrezka Studio, лостфильм, NewStudio, байбако Игра в кальмара 2 сезон 1 серия Алекс Райдер, Очень странные дела, Сверхъестественное, Локи, Триггер, Тьма – все серии, все сезоны.